2733
2734
عنوان

محصلای رشته تجربی بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 125 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نه دانشگاه که اگه سراسری قبول بشی هیچ هزینه ای نداره.ولی شاید رشته ی تجربی مفهومی هستش درساش بیشتر احتیاج به کلاس کنکور داشته باشه نسبت به رشته ی انسانی که بیشتر حفظیات البته به جز عربی و ادبیات.تو دانشگاه ما رشته های هنر پر هزین چون باید کلی ابزار بخرن و رشته های معماری

زیست شناسی خیلی دوست دارم ولی فیزیکم ضعیفه واسه انسانیم روانشناسی مبخوام بخونم

لامصب این فیزیک اذیت میکنه تو کنکورم تاثیرش بالاست

روانشناسی هم رشته ی زیبا و پر مفهومیه. به نظرم همون هدف روانسناسی رو ادامه بده برو انسانی پس

من خودم تجربی بودم تیزهوشان . برا کنکور گاهی تا روزی 12ساعت هم میخوندم . هیچ مهمونی عروسی خرید هیچی هیچی نمیرفتم. حبس خانگی پشت کتاب. ولی نتونستم داروسازی قبول شم. دانشگاه دولتی رفتم بعدشم موفق شدم کار خوب گیرم اومد اما به دارو نرسیدم چون رقابت فاجعه باره

به هیچ عنوان تجربی نیا .مخصوصا این که ریاضی و فیزیکتم ضعیفه.من خودم 2سال پشت کنکور تجربی موندم.کنکور تجربی این مردابه.الان زمان به عقب برگرده میرم انسانی.قبولی تو رشته های تاپ تجربی خیلی سخته وبقیه رشته هاشم به درد نخوره.به نظرم این طور ک میگی زرنگ و درسخونی برو انسانی برا تربیت معلم بخون.اینده ی شغلی خیلی مهمه

بستگی به طرز زندگی کردن خودت داره... بخوای کلاس بری یا نه... بخوای کتاب بخری یا نه... بخوای مدرسه خوب بری یا نه... 

من سال 96 تموم کردم دبیرستانم رو خرجم اندازه پول یه جهیزیه شد

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

آخه هیچ تضمینی نیستشکه بگی پول خرج کردم باید قیول شم.بین دوستانم بودن کسایی که میلیونی خرج کردن و برا کنکورم خوندن ولی قبول نشدن.دختر خالم 20 میلیون خرج کرد تو تیزهوشانم بود رشتشم تجربی بود امسال هیچی قبول نشد الان داره برا کنکور انسانی میخونه.