2737
2739
آزمایش دادی یا سنو

ازمایش و سنو دادم 

راستش رفتم ی بیمارستان دولتی پریودام نامنظم بود لخته ازم میومد هیچی نشون نداد هم ازمایش خون دادم هم ادرار سونو هم چون مرد بود رفتم بیرون گفت هیچی نیست فقط تنبلی تخمدان داری بعد چند ماه بعد مادرشوهرم حالش بد شد رفت همون بیمارستان ازمایش دادن هیچیییی هیچی تو ازمایشاش مشخص نبود دکتر بهش گف برو بیرون هم ی ازمایش بده رفت بیرون دید بعلللللله سنگ کیسه صفرا و سنگ کلیه و هزار تا دردو مرض دیگه ک هیچکدومشو ازمایش بیمارستان نشون نداده بود منم ذهنم درگیر شد نکنه برا منم چیزی بودو ازمایشا نشون نداد منتطرم این کرونای لنتی یکم فروکش کن برم دکتر

اینکه خوبه ترتیبش من یه دفعه دوماه سه ماه کلا نمیشدم .بعد که میشدم انگار سر گاو بریدن شدتش انقد زیاد ...

ن من هر ماه میشم و زیادم میشم ولی اخرین بار سه روز فقط شدم 

ولی اون باری ک رفتم دکتر ازمایش و سونو بعد تموم شدن پریودیم لخته ی خون دفع میکردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که همیشه دقیقا ۴ روز میندازم جلو پریودم نامنظم حساب میشه 

دردناک نیس پری هام اصلا جوش و ریزش موهم ندارم؟

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
2728
منکه ریزش مو خیییلییی زیاد دارم.جوش ندارم.پریودیمم نامنظم شده

ریزش مو مدل مردونه 

یعنی از جلوی سر و شقسقه ها اگه بریزی پس حتما باید بری دکتر زنان برات ازمایش هورمونی بنویسه

دکتر خوبم برو چون من قبلش پیش یه دکتر دیگه میرفتم اصلا دردمو نفهمید

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

2740