2737
2739
لغو زدم بازم میده

تا اوتجایی من میدونم دیگه نمیتونه درخواست بده😐 حالا ولش محلش ندع

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😒😒😒😒😒

🙄🙄🙄🙄🙄

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2728
تا اوتجایی من میدونم دیگه نمیتونه درخواست بده😐 حالا ولش محلش ندع

اره دقیقا نمیشه

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2738
😐😐😐😐😐خب اکثرن درخواست میدن خب رد بزن نیازی نیس جار بزنی که

نی نی یار گفت گزارش بدین

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
نی نی یار گفت گزارش بدین

چیو اینکه درخواست دادن؟؟ 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
رد بزنی هی رفیقای مردشونو میارن وسط

نه بابا فک نکنم به من درخواست بدن همون لحظه رد میزنم تمام میشه ده بارم درخاست دادن رد بزن مگه چیه بلاخره تموم میشه 

چیو اینکه درخواست دادن؟؟ 

بله گفتن اگه آقا درخواست داد گزارش بدید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم