2733
2739
عنوان

اونایی که به کامپیوتر و گوشی واردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 19 پست
وقتی وصل میکنی گوشیتو نگاه کن گزینه های شارژ یا وصل به کامپیوتر میاد باید گزینه شو انتخاب کنی

بعد وقتی گوشیو از کامپیوتر جدا میکنی اطلاعاتت مثل عکسا و اینا میمونه رو کامپیوتر؟یا راهی هست که کسی بتونه بعدا از کامپیوتر اطلاعات گوشی منو ببینه؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
بعد وقتی گوشیو از کامپیوتر جدا میکنی اطلاعاتت مثل عکسا و اینا میمونه رو کامپیوتر؟یا راهی هست که کسی ...

اینو نمیدونم دقیقا عزیزم ولی فکر نمی‌کنم تا چیزی رو انتقال ندی.. درست شد تونستی؟؟ 

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو نمیدونم دقیقا عزیزم ولی فکر نمی‌کنم تا چیزی رو انتقال ندی.. درست شد تونستی؟؟ 

اره عزیز دلم ممنونم‌😘😘فقط یه چیزی .وقتی میخوای گوشیو جدا کنی از کامپیوتر کاره خاصی لازم نیست انجام بدی مثلا گزینه ای رو بزنی بعد جدا کنی؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
اره عزیز دلم ممنونم‌😘😘فقط یه چیزی .وقتی میخوای گوشیو جدا کنی از کامپیوتر کاره خاصی لازم نیست انجام ...

ن دیگ قربونت خودش قطع میشه😉😊☺️

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  
2731
ن دیگ قربونت خودش قطع میشه😉😊☺️

مرسیییی‌😘