2737
2739
عنوان

بیمارستان مردم برای زایمان سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 52730 بازدید | 52 پست
اوه اوه پس تا الان هزینه اش خیلی بیشتر شده

عزیزم سال ۹۸ من ۲۸۰۰ دادم با اتاق وی ای پی اتاقش تمیز بود خیلی رسیدگیشون عالی عالی برخوردشونم عالی من باز باردارم قراره همونجا برم پیش دکتر صادقی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها 

خواستم تجربه ای که از زایمان در بیمارستان مردم دارم رو با شما در میان بذارم تا کسی مثل من دیر متوجه نشه و تا وقت داره به فکر جای بهتری باشه 

خیلی شلوغ بود به حدی که وقت نمیکردن به خواسته های ما در حین درد توجه کنن 

ما که زایمان طبیعی داشتیم اصلا اجازه نداشتیم از تخت بیایم پایین 

وقتی زایمان کردم حتی نخ و سوزن مورد نیاز دکتر اونجا نبود و دکترم به ناچار برای اینکه جلوی خونریزی رو سریعتر بگیره با نخ و سوزن اندازه بزرگتر شروع به بخیه کرد که من تا دوماه از درد بخیه فقط شیاف استفاده می‌کردم شدت دردم خیلی زیاد بود و از همون شب اول زایمان از درد بخیه خواب به چشمم نمیومد 

پرسنل فوق العاده عصبی بودن و اصلا دلسوزی نمیکردن 

حتی بعد زایمان بهشون التماس میکردم سردمه یه پتو بهم بدید کسی به حرفم اهمیت نمی‌داد خدا لعنتشون کنه 

وقتی وارد بخش شدیم خدمه دائما به زمین وایتکس بودار میزدن که سریع تمیز بشه که این خودش میتونست موجب آسم نوزاد بشه و بوی وایتکس تا ساعتها توی اتاق ما بود 

اتاقها دلگیر و تاریک اتاق من دوتخته بود 

منم از نظر بعضی دوستان که گفته بودن این بیمارستان عالیه اونجا رفتم ولی خب تلخ ترین خاطره زایمان رو برام ساختن 

خواستم شما بدونین و اشتباه منو تکرار نکنین و یه دعای خیرم به حق من بکنید ببخشید خیلی طولانی شد 

2728

دوستان منم میخواستم تجربو از بیمارستان مردم در اختیارتون بزارم پارسال یه بارداری داشتم که قلبش تشکیل نشد  تو بیمارستان مردم بستری شدم برای سقط که تو بلوک زایمان بستری شدم و قرص سایتوتک بهم دادن و بعدش بشدت افت فشار پیدا کردم و دندونهام بهم میخورد از شدت سرما هرچی بهشون میگفتم سردمه پتو میخام ماماهای اونجا انگار نه انگار عین خیالشون نبود داشتم از سرما میمردم موقع ناهار هم خیلی گرسنه بودم و کلی درد داشتم و افت فشار داشتم گفتم غذا میخام گفتن نباید غذا بخوری گفتم آخه چرا من که عمل جراحی ندارم بعد کلی اعتراض نزدیکی عصر برام غذا آوردن که غذا خوردم کلی انرژی گرفتم گفتم تجربمو در اختیارتون بزارم 

سلام .من امروز همسرم تو بیمارستان مردم زایمان کرد.واقعا بیمارستان خیلی بدی هست.خیلی خیلی پشیمونم که اومدم این بیمارستان ولی مجبور بودم چون دکتر پرستنده چهر تو این بیمارستان بود.ولی الان واقلا پشیمونم .پرسنل بیمارستان انگار دارن با نوکرشون حرف میزنن .اصلا نمیشه باهاشون حرف زد.مثل سگ پاچه آدمو میگیرن.خلاصه که کلاه تون این ورا افتاد اصلا نیاین

عزیزاااان واقعاااااا اگر جونتونو دوست دارید مردم نریددددد مردم شلووووغ کثیییییف ...‌‌من 1400زایمان داشتم انقدر دیر زایمانم کرپند پیش دکتر نیاکان خرررررر میرفتم که بچم تو شکمم مدفوع کرد نه روز جون بچه منو گرفتن عین موش ازمایشگاهی ریه هاشم برام پاره کردند بعد گفتن بیا ببر 120میلیون پولم ازمون گرفتن بعد زدند رو پرونده بچه که از مادر کرونا گرفته در صورتی که خدا سااااهده از من اسکن ریه گرفتن من نداشتم فقططط برلی اینکه ازشون شکایت نکنیم ... دکتراش زنگ میزدند التماس میکردند شکایت نکنیم ... بچه دست گلمو کشتن خدا از عیچکدومشون نگذره ... دوستمم رفته زایمان کنه امبولی شد زیر عمل اونجا ... 

2740