2733
2734
امیدوارم بهتر شه..

عزیزم ببخشید اینو میگم شما هم خودت قدت ۱۶۲عست پس بلند نیستی از لحاظ ظاهری چجوری هستی ؟آخه خیلی ها از جمله خودم قیافه معمولی دارند ولی آرمانگرا هستند دلشون میخواد طرقشون یوزارسیف باشه

اً

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ببخشید اینو میگم شما هم خودت قدت ۱۶۲عست پس بلند نیستی از لحاظ ظاهری چجوری هستی ؟آخه خیلی ها از ...

عکسمو بزارم ببینی؟اره منم قدم بلند نیست ...واسه خودمم قد خیلی مهم نیست فقط دوست داشتم پر و هیکلی باشه

2728
زیبا هستید بی تعارف عزیزم😍متولد چه سالی هستید؟

مرسی عزیزم...۲۷ سالمه...بیشتر هم به خاطر حرف مردم میخوام ازدواج کنم ...شاغلم ..خونه هم بابام بهم داده ولی چاره چیه مثل اینکه حتما باید ازدواج کرد😖

میدونم دقیقا عین جاری منه  آنقدر بهم نیش و کنایه زد ولی من تحمل من میکردم تا۲سال اول چون ازم بز ...

ما از اول هی قهر و آشتیم ولی اون مصمم هی پیام میده چرت میگه . شوهرم خسته شد گزاشتش بلک لیست. فحش و نفرینش به من بیشتر شد.من ج نمیدم فقط واگذار کردم به خدا

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2740
فقط میخواستم بدونم واقعا چقدر قیافه و هیکل مهمه

نه اصلا

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
مرسی عزیزم...۲۷ سالمه...بیشتر هم به خاطر حرف مردم میخوام ازدواج کنم ...شاغلم ..خونه هم بابام بهم داد ...

عزیزم سنت زیاد نیست به نظرم هول نکن تا ۳۰حداقل وقت داری  من فک کردم ۳۳.۳۴سالته که میگی به خاطر سنم می‌خوام ازدواج کنم.به خدا 

به نظرم بهت حسادت میکنن که میگن ازدواج کن بخدا همه جوانب کار رو بسنج 

اً
انشالله خدا جواب آدمهای این شکلی رو خودش بده

جالب هروقت خیلی پیام میده ‌‌و خیلی اذیت می‌کنه سر زندگیش ی بلایی میاد. من نه نفرین میکنم نه از بدبختیش خوشحال میشم. ولی به خودش نمیاد. حتی تو اوج گرفتاریش بازم مثلا میاد ی کرمی میریزه‌. من خدایی نکرده مشکل داشته باشم فقط تو حال خودمم. حوصله کسی ندارم. اما آدم مریض اینجوری دیگه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
اینکه طرفو تافته جدا بافته از خانوادش بدونی واقعا فریبی بیش نیست چون هرکسی یا به پدرش میکشه یا به ما ...

اگر هم ب اونا نكشه اينكه فك كني خانواده ش از زندگي شما دورهستن فريبي بيش نيست

خانواده همسرتو حتماااا بايد خوب قبول داشته باشي قبل از ازدواج وگرنه درعذابي