2733
2739
عنوان

عذاب هر روز من...

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 26 پست
نگران‌نباشید کمی بیشترصبورباشید کم‌کم بزرگ میشه غذامیخوره  :)

پیرشدم بخدا

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
سلام عزیزم خیلی نگران نباش وزن کوچولوت خدا رو شکر خوبه الان. شاید شیرت خیلی زیاده که نمیتونه بخوره د ...

شیرم ک جریانش خیلی زیاده میدوشم بعد بهش میدم چون نمیتونه بخوره وقتایی ک از دهنش در میاد تا یک متر هم شده بپاشه

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیرشدم بخدا

سخت نگیرید میگذره اون طفلی هم گناهی نداره حتما مشکلی هست وگرنه اونم دوس داره یک دل سیر شیر بخوره.باصبوری مشکل روپیدا کنین و برطرفش کنین

وقسم به حقارت واژه و شکوهِ سکوت ؛ که گاهی شرحِ حالِ آدمی ممکن نیست ...
2728
از اول نمیتونست بخوره؟ 

چرا خوب میخوردخیلی خوب وزن میگرفت الان تقریبا یک ماه و نیمه اینجوره..شده ب شینه ام نبات زدم راه رفتنی بهش شیر دادم ب پهلو خوابوندم رو مبل تو اتاقا نور کم و صدای کم ولی نمیخوره ک نمیخوره و دستشو تا جایی ک دهنش باز میکنه میکنه تو دهنش و ملچ ملچ میخوره

سخت نگیرید میگذره اون طفلی هم گناهی نداره حتما مشکلی هست وگرنه اونم دوس داره یک دل سیر شیر بخوره.باص ...

امیدوارم بیشتر دلم برای بچه میسوزه دستشو چنان از گرسنگی میخوره ادم دلش کباب میشه

شاید چون جریان شیرت زیاده نمیتونه بخوره یعنی تو دهن کوچولوش جمع میشه نمیتونه قورت بده یکم بدوش بعد ب ...

میدوشم و بعد بهش میدم چون جریانش خیلی زیاده

2740
امیدوارم بیشتر دلم برای بچه میسوزه دستشو چنان از گرسنگی میخوره ادم دلش کباب میشه

عزییزممم طفلی کوچولو. حتماپیگیری کنید بادکترمشورت کنین خودتون تو خونه تمام دلایل رو بررسی کنید بالاخره راه حل داره

وقسم به حقارت واژه و شکوهِ سکوت ؛ که گاهی شرحِ حالِ آدمی ممکن نیست ...
عزییزممم طفلی کوچولو. حتماپیگیری کنید بادکترمشورت کنین خودتون تو خونه تمام دلایل رو بررسی کنید بالاخ ...

حتما میبرمش دکتر

ممکنه دستش رو از روی درد مک میزده باشه مگه هر بچه ای پستونک میمکه از گرسنگیه؟ 

اخه وقتایی ک سیره اصلا دستشو دهنش نمیذاره..وقتی هم دستشو میخوره میذارمش زمین با قطره بهش شیر میدم ب حدی ذوق میکنه و میخنده و با خوشحالی شیر میخوره ک حد نداره بعدش ک سیر میشه دیگ هیچی دهنش نمیذاره