2737
2739
عنوان

خیلی دلم می شکنه دیگه توقعی ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 55 پست
ضمن اینکه باید قلبا هم زن خوب ومهربونی باشی تا باورت کنه اگر فقط هدفت موفق شدن تویه رقابت باشه آخرش ...

سپردم بخدا اصلا کاری باهاش ندارم اون پاپیچم میشه ولی من اصلا اسمش به زبانم نمیارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست دارم گریه کنم دلم برای مامانمم خیلی تنگ شده

شوهربددل خیلی کارداره باتحمل درست نمیشه باید یه مشاوره حرفه ای بگیری راجع بهش سرچ کن زیاد واطلاعاتت رو بالاببر وسطح بددلیش دستت بیاد ببینی میتونی زندگیتوادامه بدی یانه.اگرتونستی حتمامشاوره برو.

2728
سپردم بخدا اصلا کاری باهاش ندارم اون پاپیچم میشه ولی من اصلا اسمش به زبانم نمیارم

اینم راه خوبیه اینکه از زندگیت حذفشون کنی از ذهنت اصلا انگاروجود ندارن دنیا پر آدمه چرا آدم خودشو اسیر چندتاشون کنه.

مامانم چندساله فوت کرده اگر میرفتم پیشش بابامم زن گرفته خونه باباهم جایی ندارم بایدبسازم 

شوهرت هیچوقت نباید بفهمه پشتیبان نداری دم درمیاره.سعی کن یه استقلالی به دست بیاری واگربچه نداری فعلادست نگه دار.تا بهترنشده رفتارش.

دوتاپسر۵ساله و۶ساله دارم خودشم خیلی خوب میدونه زن باباراهم نمیده وپشتیبانیم ندارم😔

خدارو داری آگاهیتو زیاد کن راجع به زندگی زناشویی و مشکلاتش وخودت بساز زندگیتو.خوشبختی نه شانسیه نه اتفاقی.

2740

عزیزم منم مث توام من سرکار میرم شوهرم خیلی بددهنه شلخته هس بی شخصیت مدام سر موضوع های بیخود سرکوفت میزنه و میخواد تحقیرم کنه با تموم خستگی باید رفتارش تحمل کنم وگرنه حرف بالا بکشه کتکم میزنه برا همین ساکت میشم هرچند حرفم نزنم باز انقدر حرف میزنه مغزمو میخوره من میخوام جدا بشم چندین بار خواستم اما خانوادم نذاشتن ولی بالاخره مطمعنم میتونم این دادگاههای کوفتی باز بشن حتما دوباره درخواست میدم

دختر دایی من هم جدا شد دوتا بچه رو داد به شوهرش برا خودش سرکاررفت بعد هم شرکت زد خودش خیلی بهتره اما بچه هاش احساس میکنم آسیب دیدن

دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است
عزیزم منم مث توام من سرکار میرم شوهرم خیلی بددهنه شلخته هس بی شخصیت مدام سر موضوع های بیخود سرکوفت م ...

با وجود بچه سخته من حضانت بچه هام و گرفتم ولی طلاق نگرفتیم من بدون بچه هام نمیتونم