2737
2734
عنوان

خانما با ناز کشیدنتون پرو نمیشید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 89 پست
سلام از جوابتون خیلی ممنونم، با اینکه من منظورمو واضح نگفتم و همه درباره زندگی متاهلی گفتند شما به خ ...

بله بفرمایید

سوالی دارین بگین من بهتون جواب میدم تا جایی ک ممکنه و از دستم برمیاد

بله بفرمایید سوالی دارین بگین من بهتون جواب میدم تا جایی ک ممکنه و از دستم برمیاد

خدمتتون عرض کردم که 

من شرایط ازدواج رو فعلا ندارم و نمیخوام هول زده با این موضوع برخورد کنم، ولی یک راه حلی میخواستم که تا شرایطم خوب میشه بتونم دل اون دخترو اگه شد به دست بیارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدمتتون عرض کردم که  من شرایط ازدواج رو فعلا ندارم و نمیخوام هول زده با این موضوع برخورد کنم، ...

خب باید ببینی اون دختر از چی خوشش میاد تا راه ورود ب قلبشو بفهمی.

چرا سعی نمیکنی ازش بپرسی؟ 

سعی کن بفهمی چ مدل مردی دوس داره

خب باید ببینی اون دختر از چی خوشش میاد تا راه ورود ب قلبشو بفهمی. چرا سعی نمیکنی ازش بپرسی؟  ...

ولا اگه میشد اینجوری باهاش حرف زد که خوب بود، اصلا نمیشه مخصوصا تو این شرایط، من از شما به عنوان یک دختر نظر خواستم بلاخره سلیقه و رفتار هر کسی هم فرق می‌کنه ولی یک اشتراکاتی هم بین شماها وجود داره، شما هم جنس خودتو بهتر می‌شناسی از این رو از شما پرسیدم

2731
ولا اگه میشد اینجوری باهاش حرف زد که خوب بود، اصلا نمیشه مخصوصا تو این شرایط، من از شما به عنوان یک ...

من الان فقط این ک بتونی باهاش حرف بزنی، ناز بکشی و عزیز نشونش بدی ب ذهنم رسید

اصلا شرایط گل و دل و قلوه دادن نیست، شاید درسال سه چهار ببینمش اونم خونه کسی، تو فضای مجازی هم میتونم باهاش ارتباط بگیرم ولی می‌دونم که ادامه نمیده چون از خانوادش می‌ترسه که بفهمن و واسش شر بشه، فقط آخرین بار بهم گفت به خاطر جواب منفیم ازم ناراحت نشو چون دوست ندارم کسی از دستم ناراحت بشه، اینم بگم که سنشم خیلی زیاد نیست و نهایتش هجده میشه، چند باری هم که بعد از اون ماجرا دیدمش فقط اول خودش بهم سلام کرده به گرمی که قبلاً اینکارو نمیکرد واقعا گیچ شدم نمی‌دونم اینا چه معنی میده

ولا ظاهر و رفتار من تو زندگی یک مقدار خشکه، میشه حداقل بگی چجوری باید ناز بکشم، شاید خندت بگیره ولی بگو من بلد نیستم چون اهل اینکارا نبودم 

2740
ولا ظاهر و رفتار من تو زندگی یک مقدار خشکه، میشه حداقل بگی چجوری باید ناز بکشم، شاید خندت بگیره ولی ...

ن خندم نمیگیره

نازکشیدن رو چ جوری یاد بدم اخه

قربون صدقش باید بری خب

و این ک ی جا خوندم دخترا عاشق بوی عطر و صدای مرده میشن. رو این دو تام کار کن

قربون صدقه رفتن رو من نمیدونم چ جوری یادت بدم. پیج های اینستا، سرچ گوگل اینا رو انجام دادی؟ بنویس چ طور یک دختر را عاشق خود کنیم.

ولی ی کم منطقی هم باش. دختره اگه بخواد عاشقتم شه، اگه ببینه مناسبش نیست، اون اوایل راه با عقلش جلوشو می گیره. لطفا شرایطتم مناسب کن

انتظار نداشته باش دختره ب قربون صدقه و صدا و بوی عطرت راضی شه. خودت اگه باشی برا خواهر خودتم باشه اجازه نمیدی. اونجام دختره تنها نیس. خانوادشم هستن.

ن خندم نمیگیره نازکشیدن رو چ جوری یاد بدم اخه قربون صدقش باید بری خب و این ک ی جا خوندم دخترا عاش ...

مرسی، ببینید من تو چند تا پست بالاتر همه شرایط رو بهتون گفتم هم خودم و هم اون، و امکانش نیست بشینی دل بدی قلوه بشنوی، هر که دیدمش شاید بشه پنج دقیقه مفید بدون اینکه کسی نباشه صحبت کرد، اونم اگر جای شلوغی نباشه، شرایط بیرون اومدن هم اصلا نداره و به شدت تو محدودیت قرار داره، چند باری هم که بعد از جواب منفیش دیدمش فقط بهم سلام کرده، البته من نخواستم دیگه صحبتی باهاش کنم چون دیگه نا امید بودم ازش ولی اون همش پیش قدم بود و حداقل سلام کردن رو به جا می آورد کاری که قبل از این ماجراها یادم نمیاد انجام داده باشه، حالا شایدم بی منظور بوده، ولی هنوز رابطه من با خانوادش مثل سابقه و پدرش هر کاری داشته باشه انجام میدم و هر از گاهی هم میرم خونشون یک گپ و گفت فامیلی داریم بعد پا میشم میام ولی اونو نمی‌بینم چون از تو اتاق بیرون نمیاد،حالا از خجالته یا هر چیزی نمیدونم 

ن خندم نمیگیره نازکشیدن رو چ جوری یاد بدم اخه قربون صدقش باید بری خب و این ک ی جا خوندم دخترا عاش ...

حرفای شما کاملا درست و منطقیه، حتی اگر خودشم بگه بیا خاستگاریم، هیچ موقع تو این شرایط پا جلو نمیذارم، فعلا میخوام شرایطم رو بهتر کنم بعدش تصمیم نهایی رو بگیرم، ولی در کنار اینکه شرایط از دواج رو مهیا کنم میخوام دل اونم به دست بیارم، تو گوگل و اینا هم چیزای خیلی مفیدی نمیاره همش کتابی توضیح میده، وای گفتی هر موقع میدونم یک جایی هست که قراره ببینمش یک شیشه ادکلن رو خودم خالی میکردم، وقتی هم ما خدمتمتون تموم شد که یخورده آزادتر شدیم کرونا اومد، همه دید و بازدیدها کمرنگ شد وگرنه شاید حداقل تو عید یکبار دیده بودمش،ولی تو این چند مدت کلی مواد ضدعفونی کننده و دستکش اینا گرفتم براشون بردم، اینا هم که آدمای وسواسین هی میگن بگیر بیار واسمون، منم از خدا خواسته ، ولی پول همشو میدن بهم😁

حرفای شما کاملا درست و منطقیه، حتی اگر خودشم بگه بیا خاستگاریم، هیچ موقع تو این شرایط پا جلو نمیذارم ...

اهان 

من واقعا چیز دیگه ب ذهنم نمیرسه

همین ک با خانوادش خوبین، تعریفتو احتمالا تو خونه میکنن 

دیگه چیزی ب ذهنم نمیرسه متاسفانه

2706