2733
2734
عنوان

بچه۶ ماهم هیچی نمیخوره بیاین ببین طبیعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 71 بازدید | 24 پست
تولدش که۲ کیلو بود،تا۴ ماهگی خوب وزن گرفت بعد استپ

ای جانم فندقه .نگران نباش پسرمنم سه ماه استپ بود دکترباتوجه ب نمودار سنش وزن تولدش گفت نگران نباش

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندقاشق میدادین

یک هفته اول سه قاشق ب زورم نمیخورد هفته دوم گاهی ۵قاشق گاهیم تا۱۰قاشق میخورد ی عادتم داره هر غذای جدیدی رو باید سه بار درست کنم فقط ی قاشق میخورده هنوزم همینطوره الان ۱۴ماهشه ولی باز این عادت رو داره.دکتر ب من گفته بود تا ۱۱ماه میوه ندم چون مزه ها رومتوجه بشه سرلاک وفرنی بی مزه رونمیخوره

2728

ولی من درحد کم میدادم بهش ‌راستی مولتی واهن میدی؟؟ مولتی نیم ساعت قبل غذا بده . قفط بچتون تایم شب تا ده صبح خیلی طولانیه ک هیچی نمیخوره دم صبح توخواب بدی نمیخوره؟؟من از ۴ماه عادت کرده شب تاصبح هیچی نمیدم ساعت۷ بیدارمیشه شیرمیخوره

لب به فرنی نمیزنه

از ۷ماه چندقطره گلاب بریز میخوره من از ۸ماه ی خرما شیرش میکردم بااینکه از ۹مجاز ب خشکباره ولی من از هشت شروع کردم گردو وبادوم اسیاب شده تو فرنیش باچندقطره روغن زیتون . راستی فوق تخصص نوزادان بردم گفت توهرغذاش حتا فرنی دوقطره روغن زیتون بریز هم ملینه هم بهتر وزن میگره

2740

سعی کن بیشتر تغذیش رو خودتون درست کنید خصوصا ک بچتون وزن تولدش کم بوده یا نارس  .چون بدنشون ضعیفه سرلاک بیشترشون مواد نگهدارنده دارن

هر وعده ۱۵۰ تا اگه میخوره یعنی در روز ۶۰۰ سیسی 

عالی هست که 

دختر منم نارس بود تو ۶ ماهگی هروعده ۴۵ نهایت ۶۰ سی سی در روز ۶ بار میخورد سرلاکش رو هم ۷ ماهگی شروع کردم فرنی هم در حد سه چهار ق چایخوری روزانه