2733
2739
اسی مشکلت چیه ک دوست داری طلاق بگیری؟ 

خیلی شماکه جون به لبم کرده خیلی گیر میده من همیشه باید خونه باشم مثل یه زندانی شماها الان چند وقته قرنطینه آید چه حالی دارید من ۷ساله وضعم اینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی خب سر چی دعواتون شده؟دوست نداره بری دیگه

سر این که با داداشم رفتم یه دوری زدم ۱۰دقیقه آقا خونه نبود بادوستاش رفته بودم باغ جوجه بزنن اومده حرصی شده میگه چرا رفتی بیرون من توماشین داداشم بودم

2728
اگ نمیزاره بری توتم نرو فخمیده اشتباه کرده ک نمیزاره بری  من الان چن روزه قهرم خونه بابام دریغ ...

دقیقا منم مثل تو رفتم بدتر شد رفتن بدتر میکنه

ای خداااااااااا من مرد نیستم اشتباهه کاربری شده کم سوال کنید
2740
آخرش چیکار کردی ؟

بعده ۷ماه دیگه برگشتم ولی دیگه آدم شدم دیگه نمیرم جز اینکه همه فهمیدنو پیشه همه آبروم رفت ارزش نداشت هیچ آدم که نشد بدترم شد جدیدن شبارم نمیاد خونه 

ای خداااااااااا من مرد نیستم اشتباهه کاربری شده کم سوال کنید
خیلی شماکه جون به لبم کرده خیلی گیر میده من همیشه باید خونه باشم مثل یه زندانی شماها الان چند وقته ق ...

به خدا منم مث خودتم با خودش میرم با خودش میام تنها نمیتونم جایی برم حتی الآن که بچه دارم زندگیا سخت نگیر باهاش خوب باش مطمئن باش عوض میشه لجبازی نکن باهاش

ببین من دل شکستم این زندگی رو نمی‌خوام منو خیلی عذاب داده دیگه زره ای دوستش ندارم حتی یه لحظه به فکر ...

پس دوست داشتنت در حد عاشقی نبوده من اگه مشکلات زندگیمو برات بگم میگی چطوری باهاش سر کردم این ۱۰سال تازه ۳سالم دوست بودیم ۱۳سال جوونیم رفت حتی با خیانتاش ساختم چون دوسش داشتم هنوزم خیانت میکنه ولی نمیتونم برم اولا بچم گناه داره دوما گفتم خدا یه موقعی خودش ادبش میکنه روزگار چوبی بهش بزنه که تا ماتحتش درد بیاد بزار من زندگیمو کنم تا وقتش