2733
2734
عنوان

کدبانوها!!بیاین کمک پیتزا!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 21 پست
نیم ساعت قبل خمیرشو گذاشتم عزیزم!!الان میتونم بهش تخم مرغ اضافه کنم؟خراب نمیشه

الان خمیر داره استراحت میکنه نمیدونم والا خراب بشه یا نه🤔تخم مرغ و روغن تردش میکنه دیگ روغن زدی فک نکنم چیزی بشه ...خوبه بذا بمونه 

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
تخم مرغ اصلا نمیخواد من هیچ وقت نمیزنم  عالی هم میشه رو نون سس بزن بعد پنیر بعد مواد گوشتی د ...

ممنون گلم لطف کردی!!

همیشه این دستورش واس پیراشکی درست میکردم عالی میشد

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خمیر پیتزای آماده میشه واسه پیتزای تابه ای؟ 

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
2728
نوش جان جای ما رو خالی کن 😉

خمیر نیمه اماده میشه واسه پیتزای تابه ای؟ 

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
والا من همیشه خودم خمیر درست میکنم تا حالا آماده و نیمه اماده استفاده نکردم

اهاباشه مرسی