2752
2734
عنوان

تجربیات مامانای 89

| مشاهده متن کامل بحث + 7017 بازدید | 21 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شادی جان کیانم گاهی اینطوری میکنه منم شیرمو میدوشم این مواقع با شیشه بهش میدم هم خودم اذیت نمیشم هم وقتی با شیشه شیرو بهش میدم چون راحته بیشتر شیر میخوره و وسطش خوابش نمیبره خوابشم طولانی تر میشه شبا چون خیلی تو روز شیر خوردن شیرمون کمتر میشه اونا هم خسته ان میخوان بخوابن نه حوصله مک زدن قوی دارن نه میتونن جلوی خوابیدنشو نو بگیرن البته اگه به شب خوابیدن عادت دارن و روز خواب نیستن
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887
سلام به همه مامانای 89.دخمل منم 15 تیر دنیا اومد و از 20 روزگی کولیکش شروع شد.از ساعت 11 شب تا 3 صبح.من ساعت 10 شب قبل شیر بهش قطره اینفاکول میدم و بعد شیر گریپ واتر.موقع گریه شدید هم با سشوار یا جارو شارژی ساکتش میکنم.
ماساژ دور ناف به شکل دورانی و در جهت عقربه ساعت هم موثره
2731
گاهی که کیان شدیدا خوابش میاد ولی نمی خوابه مدام سینه رو میگیره و ول میکنه هر کاریش میکنم بازم غرغر میکنه میزارمش تو تختش ولش میکنم یه چند دقیقه ای غر میزنه یک دفعه خودش میگیه میخوابه وقتی تو بغل منه فقط میخواد با سینه بخوابه

اگه بچتون رو بقیه خیلی بقل میکنن و از بقلی شدنشون میترسین نزارین بدون بالش و تشک بقلشون کنن یه تشک کوچولو یا بالش سبک خیلی کارسازه بچه کمتر بقلی میشه البته فکر کنم مطمئن نیستم (:
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887
دختر من هم تقریبا دو ماه و نیمه هست چند وقت خیلی به خودش میپیچید و از دل درد گریه میکرد هیچ دارویی هم اینجا بهش نمیدادن از وقتی خودم شیر و لبنیات رو قطع کردم و بجاش شیر سویا میخورم خیلی بهتره فقط گاهی که حبوبات بخورم بازم دل درد میشه