2733
2739
عنوان

تو رو خدا کمک کنین دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 41 پست
آره بزرگترمیشه فهمیده ترمیشه کنار میاد....اما زمانبره طفلی دخترت خیلی کوچیکه هنوز...

خدا کنه 

کاربر قدیمی h-h هستم کاربریه قبلیم قاطی کرد اسمم عوض شد تعداد پستام عوض شد ندونستم چی شد اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگر جکاپ سالیانه ش رو انجام می دی و مطمئنی که خدای نکرده مشکل جسمی نداره،ممکنه که به خاطر جلب ...

پسرم اصلا گریه نمیکنه حتی وقتی شیر بخواد خیلی سخت شاید هفته ای یه بار یک دقیقه گریه کنه همین

کاربر قدیمی h-h هستم کاربریه قبلیم قاطی کرد اسمم عوض شد تعداد پستام عوض شد ندونستم چی شد اصلا
2728
ای جان...بچه پشت هم معمولا یه سختیایی داره انشالله مشکل خاصی نداری شما... ناخواسته باردارشدی!؟

نه فعلا.

البته این مدت شوهرمم خونه بود از شنبه میره سرکار سختیای من شروع میشه

اره ناخواسته بود 

وای عزیزم از گرسنگی زیاد بیدار میشه

چون طی روز نمیخوره گشنه ش میشه😔😔😔

2738

یکاری کن، تو غذاش شیر بریز، تا کم کم یاد بگیره، یا با بچه کسی سعی کن سر سفره بشینه، یاد بگیره بچها باید غذا بخورن.

مثلا شیر برنج بده، بگو با قاشق بخور تا یاد بگیره، یا کلیپ غذا خوردن بچه براش بزار

درکت میکنم عزیزم اون لحظه خودت بیشتر از بچه ناراحتی بخاطر گرسنگیش ریفلاکس نداره؟ بهش داروی اشتها د ...

رفلاکس نداره

اشتها اورهمه مدل دادم فقط راسیب تاثیر داشت از اونم میترسم یه دونه دادم یه ماه بعد گفتم تا کی دارو بدم

یکاری کن، تو غذاش شیر بریز، تا کم کم یاد بگیره، یا با بچه کسی سعی کن سر سفره بشینه، یاد بگیره بچها ب ...

به خدا الان تعجب میکنین فرنی شیر برنج انواع دسر میپذم لب نمیزنه ببینه اصلا چه طعمی داره