2733
2739
عنوان

ور رفتن پسرم به پشت خودش.

| مشاهده متن کامل بحث + 3345 بازدید | 26 پست

کتک میزنی حساس تر میشه و بدتر لج میکنه چرا چهار تا کتاب قبل بچه آوردن نمیتونید؟ چرا با کتک میخواین کارتون راه بیوفته؟ اینهمه چیز برای تربیت کودک نوشتن لااقل یه دور بخونید

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه به مادرش که میگپ جار و جنجال به پا میکنه میگه من گفتم با اینا بازی‌نکن.منم گفتم چرا اسم اون یکی ...

نباید اصلا دیگران و قاطی این حرفا کنید

.اگر واقعا چنین چیزیه رفت و آمد نکن‌باهاشون

.و اینکه بچه تو این سن کنجکاوی میکنه به اندام جنسیش شاید واقعا کنجکاویه خودشو

.با مشاور صحبت کن...این همه آدم مرض نداشتن هزینه کنن درس بخونن مشاور بشن که

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731

بچه ها چمیدونه چی خوبه چی بد اخه که میزنیدشون 

ببرش پیش مشاور کودک 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

چطوری میتونی بچه کوچیک رو بزنی؟به نظرت الان فهمید واسه چی کتک خورد و موضوع چیه؟به جاش بغلش میکردی ازش میپرسیدی با مهربونی موضوع چیه، شاید هم همینطوری اسم اون بچه رو آورده و موضوع چیز دیگه است، مثلا اون قسمت خوب شسته نشده و بچه اذیت میشه

2740

شاید انگل داره ..کرمک داره خوب

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

دلم به حال بچه سوخت با یه جماعت بیشعور داره زندگی میکنه!مهمونی رفتنتون تو این اوضاع به کنار خداوکیلی بچه دار که میشید برید چهارتا مطلب راجع به روانشناسی کودک بخونید تا تو چنین موقعیتی جلوی همه بچه تون رو نگیرید به باد ناسزا و کتک!