2733
2734
عنوان

تو تهران هم کسی ماشین ببره بیرون جریمه میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها ما خونه مون دم كوهه ملت ريختن اينجا زنگ بزنم پليس جريمه ميكنن؟

لطفا زنگ بزن و خبر بده. همینها میرن از همدیگه میگیرن و خدای نکرده وقتی زیاد شد ممکنه شما هم بگیرید. به خاطر سلامتی خودتون زنگ بزن 110

اره زنگ بزن چقد یه سریا بیشعورن اخه نمیفهمن باید تو خونه بشینن بلانسبت دوستان بعضیا خیلی بی فرهنگن م ...

منم تهرانيم ولى از اول اسفند تو خونه م تهران بدبختى انقدر جمعيتش زياده اينجوريه البته اينايى كه اين جورى ميان بيرون واقعا بى فرهنگن كلى هم اشغال ميريزن دم كوه تشريفشون رو ميبرن

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
2728