2733
2739
منم همین فکرو میکنم   البته اگه واکسنشو بسازن و ریشه کن بشه. قدیما هم بیماری های بدی بود که خ ...

چون ویروس دست سازه

میگن چون دست سازه داروش هم همون موقه درست کردن

میگن چین داروش رو داره

منم همین فکرو میکنم دیگه حالا حالاها زندگی ب روال عادی برنمیگرده یعنی ما باید احتیاط کنیم  شای ...

دعا و توبه خیلی اثر داره و ان شاءالله از بین می‌ره....

اما اگه ما مردم نسبت ب این موضوع بی تفاوت باشیم،مطمئنا حتی اگه  از بین بره ، بلای بعدی میاد و اونقدر ادامه پیدا می‌کنه تا بخودمون بیایم!!!

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل ازاین قدیم طاعون ووباوهزارتاچیزدیگه بوده وازبین رفته ایشالا اینم داروش یاواکسنشودرست میکنن بازاو ...

داروش هست رو نمیکنن

میگن چین داروش رو داره

ولی میدونی با طاعون و وبا چقدر بلای دیگ مث قحطی اومد

هر صد سال یکی از این بیماری ها میاد. اون هایی که در مقابلش قوی بودن زنده می مونن و تولید مثل می کنن و بقیه هم نسلشون منقرض می شه. این طوری هر نسل از نسل قبل قوی تر می شه. آنفولانزا هم همین کارو با دنیا کرد. الان بیماری عادی شده.

...و بگم احتمالا این وضعیت ادامه خواهد داشت تا واکسنش بیاد. همه دارن بر می گردن به سر کار و از قبل هم بدتر خواهد شد و وقتی یکی از اطرافیانمون از دنیا رفت یک دفعه می فهمیم در چه شرایطی هستیم و همه ی این ها واقعیه. 

2728
اگه خدا بخواد سر ثانیه همه چی درست میشه.انشاالله کروناهم نابود میشه.من خودمم روحیه ام تو خونه داغون ...

اگ خدا بخاد ک اره همه چی درست میشه اما میترسم نخاد خدایا بگذر از ما و رحم کن

منم داغون شدم میگم خدایا کاش حداقل میزاشتی قبلش ب ارزوم برسم

هر صد سال یکی از این بیماری ها میاد. اون هایی که در مقابلش قوی بودن زنده می مونن و تولید مثل می کنن ...

آنفولانزا انقدر دیگ دنیارو تکون نداد

خدا رحم کنه بهمون ن کسی از بالا دستیا ب فکرمونه ن مردم ب خودشون رحم میکنن خدا خودش رحم کنه خدایا رحمی

دعاا کنین برا اونایی ک عزیز از دست میدن خییییلییی سختهههه

مراعات کنین بخدا بخاطر عزیزاتون فق پشیمونی داره بشینین تو خونه هاتون خیلیی سختهههه خداااا

وَأُفَوِّضُ أَمْرِ‌ی إِلَى اللَّـہِ ۚ إِنَّ اللَّـہَ بَصِیرٌ‌ بِالْعِبَادِ..!
2740
دعا و توبه خیلی اثر داره و ان شاءالله از بین می‌ره.... اما اگه ما مردم نسبت ب این موضوع بی تفاوت با ...

یا خدا چ وضعیتی شده

دلم ارزوهامو میخاد

این مردم مگ ب خودشون میان اخه

خدایا خودت رحم کن حداقل ب مارحم کن و بگذر

دعاا کنین برا اونایی ک عزیز از دست میدن خییییلییی سختهههه مراعات کنین بخدا بخاطر عزیزاتون فق پشیمون ...

نشستن مگ تو خونه هاشون بخاطره ی عده ک رفتن مسافرت این هفته دوباره پیک شهر ما شروع میشه

نمیدونم چ فکری کردن این مردم ک رفتن مسافرت واقعا حق الناسه😭

یا خدا چ وضعیتی شده دلم ارزوهامو میخاد این مردم مگ ب خودشون میان اخه خدایا خودت رحم کن حداقل ب ما ...

بخودت استرس نده عزیزم،،،اونی ک بخودش بیاد خدا تنهاش نمیذاره،،،امیدوار باش

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲