2733
2739
عنوان

سوال دارم که کارم خوب بوده یا زشت ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 41 پست
ما زنا اشتباه نمیکنیم خدایی ادم کرمیه....این ادمام از همه بیشتر جا نماز اب میکشمن و ادعای بی گناهی م ...

نه ولی اگه هم کرمی باشه به شوهر من اعتماد داشتم فقط برام سوال شد وازش پرسیدم و اونم که توضیح داد قبول کردم واونم ناراحت نشد وقتی قطع کرد تلفن رو بعد ۵ دقیقه با توپ پر که تو اصلا نباید یک درصد هم  به من شک میکردی و اگه شک داشتی من رو خونه خودت نمیوردی ...من هنگ کردم به خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین کارو کردی ،همینو بهونه کن قطع رابطه کن ، معلومه مامانش ازخودش بی آبروتره ، معمولا طرف دختر تو ...

آخه خیلی عموم خوبه ولی اینا کلا به عموم هم دروغ میگن و دوست میگیرن حتی زن عموم و من هم به همین خاطر زنگ زدم به دختر عموم ولی به مدرم و مادرم هم زنگ زدند و گفتند به ما تهمت زده دخترت 

2728
اره حق که داشتی بپرسی خب هرکی بود کنجکاو میشد ولی حالا اینکه اون دست پیش وگرفت پس نیفته واقعا نمیدون ...

خوب وقتی این جوریه که اتفاقا باید سکوت کنه و به من حق بده نه اینکه این کارو بکنه ...چرا الکی این قدر شلوغش کرد ؟؟!!

2738
دلیل نمیشه چون عموت خوبه ادامه بدید ، کات کن باهاشون دردسرن

اخه عموم گناه داره خیلی من خیلی رفت و آمد ندارم ولی بیشتر از این طرز رفتارشون ناراحت شدم من وقتی جریان برادرم رو فهمیدم تو نطفه چال کردم و هیچی نگفتم ولی اونا یه سوال کردن من رو این قدر بزرگ کردند و ناراحت شدند حالا هم قهر کردند و زن عموم گقگف دیگه دخترای من با تو کاری ندارند چون تو به شوهرت شک داری و هر کسی رو به شوهرت میچسبونی به خدا من این جوری نیستم من به خاطر سابقه خراب اینا شک کردم به خدا تازه اونم با اطمینان نگفتم و وقتی توضیح داد قبول کردم 

خوب وقتی این جوریه که اتفاقا باید سکوت کنه و به من حق بده نه اینکه این کارو بکنه ...چرا الکی این قدر ...

دقیقا ولی اصولا همیشه اینجوریه کسی که خرابکاری کرده الکی با سرصدا میخواد مغلطه کنه

طلا که پاکه چ منتش ب خاکه 

ماتحتش گهی نبود شلوغ کاری نمیکرد 

تهش ازت دلگیر میشد‌

واای که آدما چقدر بیوجدان شدن

پشماااام

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️