2752
2734
عنوان

كيا تو هفته ٣٠ بارداري هستن؟ بيايين دور هم باشيم تو اين وضعيت

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 22 پست
حاضرم هرچی دارم بدم یهوبرم هفته ۳۸حالت تهوع،ومعده دردداره دیوونم میکنه

عزیزم میدونم درکت میکنم ولی اینقدررر زود بگذره ک باورت نشه منم ب همه همینو میگفتم ....واسه حالت تهوع منم داشتم یعنی دیونه شدم اما قرص خوردم مث اب روی اتیش بود تا ۱۸هفتگی باهام بود ویار ...با قرص دمیترون عاالی بودم ..حتمااا تو هم بگیر بخور همه زنای حامله میخورن هیچچچ ضررری هم نداره میتونی از دکتر و بهداشتم بپرسی خودشون میگن بخور اینجوری سرحالتر میشی اصلا ویارت یادت میره ...روزی یکی تا دوتا میتونی بخوری

شوهـرم تنهـا آرامـش زندگیمه 💑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم میدونم درکت میکنم ولی اینقدررر زود بگذره ک باورت نشه منم ب همه همینو میگفتم ....واسه حالت تهوع ...

دارم میمیرم دمیترون خوردم فایده نداره دیگه فقط مونده معدموبالابیارم

من توی  ۳۴هفته ام  دوقلو گـل دختر دارم  برام دعا کنید این دوهفته هم بیاد بره راحت ب ...

ای جانم مبارکت باشه، کدوم بیمارستان زایمان میکنی ب سلامتی؟ 

حتما بد از زایمانت بیا از سزارینت برامون تعریف کن

ای جانم مبارکت باشه، کدوم بیمارستان زایمان میکنی ب سلامتی؟  حتما بد از زایمانت بیا از سزارینت ...

من میرم دولتی عزیزم .ــچشم می یام میگم از زایمان اما نپرسی بهتره بدون اگاهی بری خیلیی خوبه ترسی هم نداری چون نمیدونی چی میخواد پیش بیاد

شوهـرم تنهـا آرامـش زندگیمه 💑