2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😂شاید نباشم خب..چندسالته؟

😀😀😀😀😀

چندروز پیش رفتم تو ۲۸.

تو چندسالته ننه؟😂😂

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
من ۲۰علیرضام چندسالشه؟😂😑😑تولدت مبااارک😍صدساله بشی

مرسی عزیزم😘😘😘😘😘😘

علیرضا خیلییی بزرگه،همسرم ۳۳ سالشه،اونم باید همین حدودا باشه😀😀😀

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
مرسی عزیزم😘😘😘😘😘😘 علیرضا خیلییی بزرگه،همسرم ۳۳ سالشه،اونم باید همین حدودا باشه😀😀😀

😎بزرگ‌خوبه😂😂ماله خودمه نخواه ک پشیمونم کنیا

بابا من شبیهه پروفایلم نیستم هی نگو تو چی میگی با اون سیبیلات
2740
😎بزرگ‌خوبه😂😂ماله خودمه نخواه ک پشیمونم کنیا

لنتی😂😂😂😂😂😁😁😁😁😁