2733
2739
عنوان

جوابمو بدید ممنونم

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیافتاده خیلی ترسیدم میگن اگه پریودم یشی امکانش هست باردار باشی😭

نیستیسیی ...

بای اشتباه بزرگ عاشق شدم .. زندگیم شد ترس از دست دادن آدمی که همین الانم از دست رفت است ...میدونم مال من نیست ولی دوسش دارم دیگه.. میدونم مال مردم خوردن نداره ولی عشق دیگه ...به قول شاعر اگه دل عقل داشت که دیگه اسمش دل نبود...روزام با فکر اون روزایی که قرار نباشه میگذره ولی حالم خوبه .. برا دلم دعا کنین ...برا دلم تو اون روزایی که دیگه واقعا ندارمش....دوسش دارم و دوستون دارم❤
2728
نیافتاده خیلی ترسیدم میگن اگه پریودم یشی امکانش هست باردار باشی😭

کی گفته پریود بشی امکان بارداری هس!!!؟؟؟ ن بابا اینطوری نیس

حالا من فک کردم عقب افتاده اینقد استرس داری عجب

واسه سلامتی نینیم ی صلوات میفرستی؟

ولی اینجور چیزا رو اینجا نگو اینجا همه مریم مقدسن کاری.میکنن حالت از خودت به هم بخوره 

موفق باشی❤

بای اشتباه بزرگ عاشق شدم .. زندگیم شد ترس از دست دادن آدمی که همین الانم از دست رفت است ...میدونم مال من نیست ولی دوسش دارم دیگه.. میدونم مال مردم خوردن نداره ولی عشق دیگه ...به قول شاعر اگه دل عقل داشت که دیگه اسمش دل نبود...روزام با فکر اون روزایی که قرار نباشه میگذره ولی حالم خوبه .. برا دلم دعا کنین ...برا دلم تو اون روزایی که دیگه واقعا ندارمش....دوسش دارم و دوستون دارم❤
2740