2737
2734
عنوان

با این مواد غذایی چی درست کنم برا شام

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 39 پست
پلو مرغ من با مرغ با استخوون نمیخورم هیچ وقت ولی اگه گوشتش رو از استخوان جدا کنی زرشک هم داشته باشی ...

نه عشقم زرشک ندارم😢

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوراک مرغ. مرغ با همون پیازا و سیب‌زمینیا. ادویه هم هرچی دوست داری بزن با نون بزنین به بدن

فداتم که خواهر😁❤️دستت طلا

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁
2728
با مرغ دیگه. با امکاناتی که داری

اهان😁اون دگ نمیشه عدس پلو 

میشه غذای من از خود دراوردی😂

اهان😁اون دگ نمیشه عدس پلو  میشه غذای من از خود دراوردی😂

نه عزیزم خیلیا عدس پلو رو با مرغ ریش ریش درست میکنن. منم بیشتر با گوشت دیدم ولی تو همین اینترنت سرچ کنی عدس‌پلو با مرغ پره. تو هم که یخچالت پر از گوشت گوساله و گوسفند نیست😂 پیشنهاد خواستی دیگه دادیم

2738
نه عزیزم خیلیا عدس پلو رو با مرغ ریش ریش درست میکنن. منم بیشتر با گوشت دیدم ولی تو همین اینترنت سرچ ...

😁😁😁😁دستت دردنکنه گلم ممنونم

مرغ تو بزارتو قابلمه بعد پیاز تو خلال کن بریز روش نمک فلفل قرمز یکم زرد چوبه روغن بریز روشون با ...

نه عزیزم مرغ ت دودی میشه مزه کباب میگیره 

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️