2733
2734
عنوان

دلم پره درده اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 52 پست

عزیزم به نظرمن تمام مشکلاتت وقتی حل میشه که رفتار پدرو برادرت باتو مثل قبل بشه ان شالله به شادی وخوشی قبل برگردین

عزیزم برای سلامتی پدرم ،مرد مهربان زندگیم صلوات بفرست(اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل 
عزیزم به نظرمن تمام مشکلاتت وقتی حل میشه که رفتار پدرو برادرت باتو مثل قبل بشه ان شالله به شادی وخوش ...

انشالا☺خیلی ممنون از همتون😙

ما تا ❤️خدا❤️رو داریم غم نداریم❤️خداوندا تورو بحق اهل بیتت قسم هوامونو داشته باش🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالا☺خیلی ممنون از همتون😙

عزیزم 

شما تو سن کم اتفاقاتی را تحمل کردی ک هر کسی نمیتونه از پسش بربیاد 

سن شما خیلی کم بود برای تحمل اینهمه آشفتگی 

به نظرم حتما به ی مشاور خیلی خوب مراجعه کن کمکت می‌کنه ک بتونی فراموش کنی 

ممکنه نیاز ب روانکاوی باشه

خدا را شکر همسرت آدم خوبی هست بهت علاقه داره 

اگه خدایی نکرده همسرت بداخلاق یا اهل خیانت بود حالت خیلی بدتر می‌بود

عزیزم  شما تو سن کم اتفاقاتی را تحمل کردی ک هر کسی نمیتونه از پسش بربیاد  سن شما خیلی کم ...

خودمم خیلی دوست دارم برم مشاوره اما شوهرم مخالفه نمیزاره. خودش خیلی راحت بعضی چیزارو فراموش میکنه اما من نه بدتر از همه اینکه میونش باخانواده ی من زیاد خوب نیست میگه بخاطر حرفاورفتارای پدر ت باخودمون نمیتونم راحت باشون رفت وامد کنم .مامانمو برادرامم خیلی ناراحتن ک فاصله میگیریم ازهم 

ما تا ❤️خدا❤️رو داریم غم نداریم❤️خداوندا تورو بحق اهل بیتت قسم هوامونو داشته باش🙏🙏
2731
خودمم خیلی دوست دارم برم مشاوره اما شوهرم مخالفه نمیزاره. خودش خیلی راحت بعضی چیزارو فراموش میکنه ام ...

عزیزم ب نظرم اتفاقات بد و سختی ها هر چ تو سن پایین تر برا افراد اتفاق بیفته متاسفانه تاثیرش توی روان و زندگی آدم بیشتره 

شما سنت برا این حجم از سختی و چالش عاطفی خیلی کم بود 

اینکه شوهرت مخالفه بخاطر اینکه معمولاً مردها در برابر مشاوره جبهه میگیرن سعی کن قلق شوهرت را پیدا کنی و راضیش کنی 

شما باید ذهنت را آروم کنی وگرنه وسواست بیشتر میشه تاثیر بدتری روی زندگیت میذاره

خودمم خیلی دوست دارم برم مشاوره اما شوهرم مخالفه نمیزاره. خودش خیلی راحت بعضی چیزارو فراموش میکنه ام ...

اینکه میوونه ش با خانواده ت زیاد خوب نیست 

با توجه به اتفاقاتی ک تو زندگیت افتاده کاملا عادیع 

مطمینا اگه بری مشاوره بهتر می‌تونه راهنماییت کنه ک چکار کنی روابط بهتر بشه 

اما عزیزم سعی کن جوری رفتار کنی ک رابطه خوب بین خودت و شوهرت حفظ بشه 

یادت باشه رابطه شما و شوهرت در اولویت هست

عزیزم ب نظرم اتفاقات بد و سختی ها هر چ تو سن پایین تر برا افراد اتفاق بیفته متاسفانه تاثیرش توی روان ...

حق باشماست باید ذهنمو اروم کنم مطمئنم اجازه نمیده پیش مشاور برم بارها ازش خواستم اما همیشه حرفش نه بوده.احساس میکنم حرفاتون تأثیر خوبی روم داره ازتون ممنونم من خواهر ی ندارم ک باش دردو دل کنم وهیچ وقت این چیزارو پیش مامانمم نتونستم بگم چون باعث عذاب وناراحتیش میشه اما واقعا سعی میکنم تسلط داشته باشم روی ذهنم ورفتارم 🙏😌

حق باشماست باید ذهنمو اروم کنم مطمئنم اجازه نمیده پیش مشاور برم بارها ازش خواستم اما همیشه حرفش نه ب ...

خواهش میکنم عزیزم 

ی نذری چیزی بکن که شوهرت راضی بشه 

از خدا بخواه کمکت کنه ذهنت آروم بشه 

ازش بخواه کمکت کنه 

ان شاالله خوب میشی عزیزم

می‌دونم آدم فکرش آشفته باشه خیلی سخته

2738