2733
2734
عنوان

شوهرم امشب تا حد مرگ کتکم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 3561 بازدید | 109 پست
نمیدونم اون چه مدلیه....ولی تو.باید سعی کنی خیلی خانومانه حرف برنی ببین مثلا بهت زنگ میزنه زود جوتب ...

ممنون عزیزم ک وقت گذاشتی،😍😍😘😘

ولی خودم همه اینا رو بحز اینکه من اول تلفنو قطع کنم انجام میدم 

چون وقتی سرش خلوت باشه بیشتر حرف میزنیم بخاطر همین منم چیزی نمیگم

خب اون عاشق اینه ک طرفش سنگین و رنگین باشه ب قول خودمون بعد کلا من هم اهل رعایت کردن هستم....مثلا الان نزدیک۶ ماهه نامزدیم تاحالا با هم بیرون نرفتیم ( تنهایی(خیلی خیلی خیلی با مامانم جوره همیشه با مامانم میریم بیرون))تاحالا قربون صدقش نرفتم(بعد از ۵ ماه دیگه الان بعضی وقتها بهش میگم خوشتیپم و مهربونم و عزیزم) 

ولی اون از هر فرصتی استفاده میکنه و قربون صدقم میره😍⁦❤️⁩

میدونه ک براش میمیرم و دوستش دارم

من محرم نامحرم میکنم و تاحالا حتی با هم دست نزدیم خداروشکر خودش از هم از کسایی هست ک محرم نامحرم میکنه 

الان ب نظر خودم این کارای من باعث شده اون خیلییییی زیاااااد مشتاق باشه ک زود تر عقد کنیم و تقریباً این ی موضوعی شده ک داره مرتب به خودم میگه😍😍 منم همش میگم ن ن خیلی زوده و کلاس مبذارم براش😂😍 

اینا چطورن ب نظرت؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خاطر غذا نبوده حتما. مثلا گفته چرا سوخته اینم جواب داده و یکی اون گفته یکی این. دعوای لفظی و بعد کتک کاری 

عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور می‌کنند و باعث لبخندم میشوند 
2731

ترفندی که در این مواقع جواب میده اینه که وقتی اتفاق بدی میفته مثلا غذاتون میسوزه قبل از اینکه شوهر بخواد چیزی بگه یا سرزنش کنه خودتون دست پیش رو بگیرین و بگین ای وااای غذام سوخت چه بد شد کلی زحمت کشیده بودم و خودتون رو ناراحت نشون بدین اونوقت شوهرتون به جای سرزنش میاد دلداریتون میده و میگه فدای سرت.

عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور می‌کنند و باعث لبخندم میشوند