2733
2734
عنوان

گیج شدم کدومش خوشگلتره؟(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خدا خوش به حالت  پس اخری چون تنوع رنگ و طرحش بیشتره

چراخوش به حالم ؟

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2728
خیلی گرون میده هابیرون ۱۲تومنه😑😐

من خیلی وقته قرنطینم خبر ندارم ازقیمتای بیرون

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
چون نی نی داری 

تونداری؟

چندسالته؟

عجله نکن خوش به حالت که فعلانی نی نداری

ازراحتیت ازاینکه مسئولیتی رودوشت نیست فعلالذت ببر

ایشالاتوهم نی نی دارمیشی 

تونداری؟ چندسالته؟ عجله نکن خوش به حالت که فعلانی نی نداری ازراحتیت ازاینکه مسئولیتی رودوشت نیست ...

سی سالمه مردم گشتنم از بس هر کی میرسه میگه بچه نداری چرا نمیزاری یا خواهرای شوهرم هی به شوخی میگن بچه نیار تا چادر سر کنیم بریم بگردیم برای داداشمون حتی مامانم هر روز چرا نمیزاری بچت بشه بابا نزدیک یک ساله تو اقدامم  چی کار کنم هر چیزی به وقتش خوبه نمیخوام از این دیر تر شه 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
سی سالمه مردم گشتنم از بس هر کی میرسه میگه بچه نداری چرا نمیزاری یا خواهرای شوهرم هی به شوخی میگن بچ ...

الهی عزیزم

دیرازدواج کردی یادیراقدام کردی واسه بچه دارشدن؟

یه سال که چیزی نیست ایشالازودزودباردارمیشی ودهن بدخواهاتومیبندی ودوستاتم خوشحال میکنی

امان ازابن تیکه های خواهرشوهراکه اززهرمارم بدتره

خواهرشوهرمنم چندسال پیش سرپسرنداشتنم تیکه انداخت ونیشم زدکه هیچ وقت یادم نمیره

حالااون موقع به دونه دخترداشتم

حالاشدن دوتا

ولی دیگه نتونست چیزی بگه به دلایلی

ولی حس میکنم تودلشون چه خبره

2738