2737
2734
عنوان

نمیدونم چرا میگن خیلی پایتخت خوبه و خنده داره! کیا نمیبیننش؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته من کلا تی وی نگاه نمیکنم فقط گاهی اوقات شبکه خبر و گاهی اوقاتم بچه هام شبکه نهال رو نگاه میکنن

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

عالیه اصن...واسه خونواده ی ما مث نون شب واجبه...نمیدونم دیگه چه توقعی از فیلم طنز دارین😐😐😐..مهم اینه که یه ساعت بدون فکر و خیال میشینیم پای تلویزیون😊

هر جا که باشی تو فکر توام💕❤💞👫حس میکنم پیشه منی💑💜💗باور قلب من اینه که ما👑💫تا آخرش مال همیم😍😍ماه قشنگ شبام🌼🌹مثل یه خوابی برام💏💏👫👫👫💏
2728

من اصلا از این سریال خوشم نمیاد و قبلا هم نمیدیدم یه بار توی عید پارسال خونه ی فامیلمون یه قسمت دیدم همه اونجا از خنده ریسه میرفتن ولی من دریغ از یه لبخند کوچیک

مردم گناه را نمی بینند ، مگر آنکه زنی مرتکب آن شود.....!

نمیدونم این دیگه چه مد مسخره ای شده ک ی سری میخوان ادای روشنفکری دربیارن و ادعای مدرن بودن کنن و بگن آخ و پیف ما پایتخت نمیبینیم و خیلی سطحش پایینه و...

شما برید سریال های ترکیه ای ببینید

شب خوش🌹

نمیدونم این دیگه چه مد مسخره ای شده ک ی سری میخوان ادای روشنفکری دربیارن و ادعای مدرن بودن کنن و بگن ...

نمیدونم این دیگه چه مسخره بازیه ی عده تا پست نذارن اموراتشون نمیگذره🤣🤣🤣ماهواره نداریم ببخشید دیگه😝

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
2740
عالیه اصن...واسه خونواده ی ما مث نون شب واجبه...نمیدونم دیگه چه توقعی از فیلم طنز دارین😐😐😐..مهم ا ...

دقيقا من فصل اولشو ديده بودم از همون اول بر عكس طنزهاي ديگه به دلم نشست واقعا عاليه