2737
2734
عنوان

ببایین راهنمایی اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببینید شما حتما رفتارتونم طوری بوده که فکر میکردن به قول خودتون از "بالاشهر" هستید... در این مورد وا ...

من اصلا با هیچکس تو دانشگاه برخورد نداشتم حتی در حد جزوه مثلا اغلب وسیله هام مارکه نه واسه کلاسش صرفا واسه کیفیتش

2728
من اصلا با هیچکس تو دانشگاه برخورد نداشتم حتی در حد جزوه مثلا اغلب وسیله هام مارکه نه واسه کلاسش صرف ...

خب این منطقی نیست که کسی پولدار باشه ... یا بچه های دانشگاهتون خیلی بچه اند و ظاهربین شایدم شماخودت اینطور برداشت میکنی .. خیلی بچگانس ادمارو اینطوری باکلاس دونست

یه دانشجوی پزشکی ساده
خب این منطقی نیست که کسی پولدار باشه ... یا بچه های دانشگاهتون خیلی بچه اند و ظاهربین شایدم شماخودت ...

من از کلاس حرف نزدم عزیزم 

وقتی که ساکت باشی

مردم مجبورن ازت برداشتای ازاد داشته باشن

من از کلاس حرف نزدم عزیزم  وقتی که ساکت باشی مردم مجبورن ازت برداشتای ازاد داشته باشن

توی وردآورد خونه حیاط دار ویلایی دارید؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2740