2737
2739
عنوان

دختر میخواین یا پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 73 پست
عه شمام مثل منی منم دلم دختر میخواد ولی از سع تا بچه داشتن میترسم دوتا پسمل شیییرییین شیییطووون دار ...

آره..البته دومی انشالله یکماه دیگه میاد...الان داغم میگم سومی ..حالا نی نی بیاد پوستم کنده میشه..

آره..البته دومی انشالله یکماه دیگه میاد...الان داغم میگم سومی ..حالا نی نی بیاد پوستم کنده میشه..

آره سخته ولی چون هم‌جنسن بزرگتر که بشن بازیاشون باهمه پسرای من باهم‌فوتبال بازی میکنن ماشین بازی میکنن دختر بود ازین بازیا دوست نداشت که من بیشتر وقتا استراحتم اینا باهم مشغولن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوتاشومیخوام👦👧

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
2728
تو تاپیک مامانای تیر ۹۹ هستی دیگه😁😁منم فاطی

اوه اره چطوری خوبی نی نی بلا خوبه مواظب عروسم باش 😂😂😂😂

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

😂😂😂من فال حلقه ابن سینا انجام دادم سه تا بچه خواهم داشت الان دومی باردارم انقدی که نگران سومیم نگران این نیستم 😢😢😢کی می خواد دوباره باردار بشه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
والا این تاپیک که کسی چیزی نگفت مشخصه شما خودت پر ازکینه و حسرت و حسادتی نسبت به دختر دارها که اینجو ...

بیا عزیزم..نمونه بارزش خود شما..یه تایپک پر از ادم کسی جواب نداد غیر از تو😂😂میگن حرف رو بندازی زمین صاحبش بر میداره😂😂خوشم اومد که به خودت گرفتی👏🏻👏🏻لطف کن منو ریپلای نکن ..

2740
خوبم عزیزم...فدات..دختر خوشگلتو ببوس از طرف من اوا توت فرنگی مامان بزرگ نشده عروسش کردن بردن😅

دختر خوبو تو هوا می برن 😂😂😂😂

بیا عزیزم..نمونه بارزش خود شما..یه تایپک پر از ادم کسی جواب نداد غیر از تو😂😂میگن حرف رو بندازی زمی ...

خود درگیری داریا🤣🤣معلوم نیست چی میگی   خودت با خودت دعوا میکنی🤣

برو ی گوشه بشین حسرت بخور دیگه لازم نیست همه جا اعلام کنی که 😓😓 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧