2733
2734
عنوان

همش دعوا

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 22 پست
خخخخ اثرات کرونا

هر دفه من هرچی فوش میدم صداش در نمیاد چون من دیر اشتی میکنم ولی الان یه فوش من دادم دو تا اون باز دو تام  سه تا اون😐😐😐😐😐😐😐یه هفته ام بگذره آشتی نمیکنم فقط فوشش میدم

خدایا مرسی❤️💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه

اگر میخوای بیاد سمتت هیچ چاره ای نداری جز اینکه یه مدت سمتش نری، هر طوری که میتونی خودتو سرگرم کن ، اصلا نرو سمتش، با کتاب و ورزش و فیلمهای مفید سرگرم شو، مردا از زنهای غرغرو و آویزون متنفرن ، 

من همه اش بهش میگم پاشو برو بیرون به جهنم که کرونا هست

اصلا غلط کرد اونکه گفت تعطیل باشید بشینید تو خونه 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731
هر دفه من هرچی فوش میدم صداش در نمیاد چون من دیر اشتی میکنم ولی الان یه فوش من دادم دو تا اون باز دو ...

خخخخ.خودمونیم مازنا روکه نیست سنگ پایم.منم همینجوریم.ولی این روزابهترسربه سرشون نذاریم بیچاره ها کلافه میشن توخونه.

تجربه های زیادی نشون داده ایشالله زودتر بچه دار شی مشکلتون حل میشه هم خودت از تنهایی در میای هم اون ...

وای این فکر کاملا قدیمی و سنتیه، تا زن و شوهر به تفاهم کامل نرسیدن نباید بچه دار بشن ، چون با بچه دار شدن اختلافات جدیدی به اختلافات قبلیشون اضافه میشه، 

بیا نی نی سایت اونم دق میکنه منم قبلن اینجوری بودم اما الان شوهرم التماس میکنه گوشی بزار زمین نمیدونی چه کیفی میکنی وقتی سرت تو گوشی و شوهرتم منتظر هست از گوشی بیایی بیرون 😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
2740