2737
2734
عنوان

بهش فرصت بدم یا تموم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 964 بازدید | 86 پست
بله نظر خودمم کات کردنه مرسی که مطمئنم کردید متشکرم از همگی

اره عزیزم مث من ک نیستی میخواستم منطقی فکر کنم ولی احساسم منوخفه کرده بود وقتی کات کردم چندروز پیش ازدواج کرد کنکورم دارم خیلی اذیتم😔

😎
درسته اوایل یکم سخته برات ولی قوی باش میتونی غلبه کنی به احساست. بحث یک عمرزندگی. ان شاالله بعدها با ...

راستش اصلا فکر نکنم انتخاب عاقلانه ای وجود داشته باشه چون با هر خانوم متاهلی صحبت میکنم از همسرش ناراضیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره باید کات کنم الانم از همه جا بلاکش کردم فقط نگران ادرس خونمونم که داره بیاد ابرو ریزی راه بندازه

هیچ غلطی نمیتونه بکنه .نترس ..قوی باش ...اگر هم اومد که نمیاد به خانواده ت بگو خواستگارم بود .خواستم قبل از خواستگاری رسمی بشناسمش ..دیدم نااهله ولش کردم ...

2731
راستش اصلا فکر نکنم انتخاب عاقلانه ای وجود داشته باشه چون با هر خانوم متاهلی صحبت میکنم از همسرش نار ...

اینکه نصفش الکیه باور نکن 

خیلیا کلامی میگن بده  و.....

اما توزندگیشون خیلیم راضی هستن 

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..
اره عزیزم مث من ک نیستی میخواستم منطقی فکر کنم ولی احساسم منوخفه کرده بود وقتی کات کردم چندروز پیش ا ...

جدی؟! عزیزدلم خیلی متاسفم منم دقیقا شرایط تورو دارم کنکوریم اگه دلت خواست حرف بزنی من هستم بیا پی وی ایدی تلگرامتو بده دوست داشتی حرف بزنیم

2740

این مشکل روانی داره 

شایدم مواد مصرف میکنه 

که درهر دوصورت تو باهاش باشی خودت رو نابود میکنی 

اینجور افراد روز به روز بدتر میشن 

وزندگی کردن باهاشون صبر ایوب میخاد 

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..
راستش اصلا فکر نکنم انتخاب عاقلانه ای وجود داشته باشه چون با هر خانوم متاهلی صحبت میکنم از همسرش نار ...

همه یه جور نیستن. لااقل وقتی خودت منطقی و معقول پیش بری، امیدداری که دیگه خوشبخت میشی و انتخابت درست بوده، بعدشم اختلاف نظر و بحث های جزیی همه دارن. ولی رابطه شما ازالان معلوم الحال 

مث من خودتو عذاب نده من6سال دوست بودم الان نامزدم  البته تا این حد رکیک فحش نمیداد و نمیده و ...

چرا نمیتونی .میتونی ..بهاره رهنما ۲۰ سال با شوهرش بود عاشقانه .بعد از ۲ سال ازدواج کرد و موفق هم هست .حالا تو نمیتونی ..تو دلبستش نیستی .وابستشی .تمام ..آیدده ت  تباه کن برا این وابستگی