2733
2734
والا مال منکه مثل کیسه ماست اویزونه چه خوشبحالی داره خواهر

اونجوری خوبه، هم تولباس با سوتین خوب وایمیسته هم مردا سینه بزرگ بیشتر دوست دارن البته شنیدم😭

بازم میگم خوشبحالت ❤️

1-از گناه تنفر داشته باش نه از گناه کار. 2-اگرروزی دشمن پیدا کردی بدان که درهدفت موفق بودی3-اگرروزی خیانت دیدی بدان قیمتت بالاست4-اگرروزی ترکت کردند بدان باتو بودن لیاقت میخواهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونجوری خوبه، هم تولباس با سوتین خوب وایمیسته هم مردا سینه بزرگ بیشتر دوست دارن البته شنیدم😭 بازم ...

بله درست شنیدی مردها هر چی بزرگتر باشه براشون جالبتره

ولی اعتماد بنفسمو خیلی پایین اورده بخدا

2728
بله درست شنیدی مردها هر چی بزرگتر باشه براشون جالبتره ولی اعتماد بنفسمو خیلی پایین اورده بخدا

نه خیلی خوبه😍😍😍

ایشالا خدا یه ذره از مال تو بده به من😁😁😁

نه خوشگله مطمئن باش حالا شل باشه

بعضی از مردا نرم دوست دارن😁😁😁

1-از گناه تنفر داشته باش نه از گناه کار. 2-اگرروزی دشمن پیدا کردی بدان که درهدفت موفق بودی3-اگرروزی خیانت دیدی بدان قیمتت بالاست4-اگرروزی ترکت کردند بدان باتو بودن لیاقت میخواهد
شل و وارفته بعد زایمان دیگه شل و ول میشه

ای واای چه قدر ازدواج سخته و همچنین بارداری و شیر دادن و..... وااای🤯🤯🤯😟😟😟😥😥

2740
مال من با سوتین سفت رو نافمه😃😃

خخخخ چه خوب