2737
2734
عنوان

اتفاقی که براتون بعد این ایام قرنطینه می افته چیه؟ یکم طنز

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 22 پست
چکاپ چی میری عزیزم که هر ۶ماهه

کلا دندون هر شش ماه میرم چکاب. چون دندون های من خراب بشه اصلا مشخص نیست یعنی من الان هم که دندونم تیر میکشه اصلا حتی یه خال هم نداره ولی میدونم یه مشکلی داره. 

یکی از دندونام هم با عکس مشخص شد پوسیدگی زیاد داره و اصلا از بیرون مشخص نبود بخاطر همین میرم چک کنن

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد کرونا همه باید برن دکتر پوست چون مواد شوینده افتضاح کرده دستامو کلی هم لباس باید بخرم چون رنگ و روی لباسای همسرم از بس شسته رفته فکر کنم همه تا میتونن مهمونی میگیرن و دور همی که حالشون از هم به هم بخوره

**اللهم عجل لولیک الفرج**
2728
بهتر شدی میگفتی سوزش گلو دارم

سلام،بله عزیزم همونروز دوتالیوان سرکه محلی روبانمک فاطی کردم وقرقره کردم وخوردم😋معده ام سوزمیزداااا،ولی خداروشکربه طرزعجیبی بعدش کاملاخوب شدم،ممنونم گلم ازاحوالپرسیت😘

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈

کور میشم بس که زل میزنم به گوشی

وسواس روانی میگیرم

پوست دستامم از دست میدم :/

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
2738