2737
2739
قشنگم آ شنی کن بعضی از مناسبتها اگر آ دم قهر باشه تا آ خر عمر یادش نمیره،یه غذای خوشمزه که بلدی درست ...

چه مصیبتی بود جهان رو گرفت مرد اصلا خونه بمونه هی غر میزنه بهونه میگیره ایراد میگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قبول دارم،ولی یه کم آ دم گذشت کنه بهتره

دیشب رفتیم پیش بابام کمک لازم داشت بعدش با ویلچر رفته واسه شوهرم اجیل ریخته اورده شوهرمم تهشو دراورده بعدش اومدیم خونه کلی غر که اصلا چرا رفتیم کرونا نگیریم خوبه اجیلم که خوردیم گفتم بابام چاقو گذاشته بود زیرگلوت نمیخوردی خب گفت ناراحت میشد گفتم اره تو راست میگی

عید باشه مهم نیس من میگم هرروز عیده فقط دوهفتع اول سال عید نیس بابام قطع نخاعه مامانم ندارم نه کسی ...

ای وای چه خود خواه،بابات گناه داره وشرايطش خاص هست،یعنی چی تلفنی،به همسرت بگو این قدر به سلامتین مغرور نباش .همه چیز دست خداست.وتو نمیدونی فردا چی میشه.

دیشب رفتیم پیش بابام کمک لازم داشت بعدش با ویلچر رفته واسه شوهرم اجیل ریخته اورده شوهرمم تهشو دراورد ...

ببین گلم در حق بابا ت اصلا کوتاهی نکن،و مطمئن باش خدا خودش حافظ شماست ،من 8 سال مادرم پیش خودمه ،و شوهرم از من بیشتر دوستش داره ولی باور کن پای مادرم هستم حتی اگر زندگیم از هم بپاشه.

ای وای چه خود خواه،بابات گناه داره وشرايطش خاص هست،یعنی چی تلفنی،به همسرت بگو این قدر به سلامتین مغر ...

اصلا نیاد خودم دخترمو برمیدارم میرم پیشش

ازاونورم داداشام نه خودش میاد پیش بابام نه بجه هاشو میذارن بره پایین پیش بابام

بابامم دلش شکسته میگه میترسن بیان ازمن بگیرن من که جایی نمیرم کسی نمیاد

خدا هیچ کس رو محتاج بچش نکنه

ازاونورم شوهرم میگه بچه تو بچه نیس بچه های داداشت بچن ببین چطور اونا از خودشون مراقبت میکنن

منم از وقتی ازدواج کردم دل خوشی از بابام ندارم چون خیلی اتفاقای بد واسم افتاده که بابام مقصر بوده

ولی الان نمیتونم تنهاش بذارم چشمش به دره

واقعا غم تو دلمه

بعد۲۱سال از رفتن مامانم هنوزم دارم میسوزم که چه بلایی سرمون اومده

خدا فقط هیچکس رو محتاج بچش نکنه

من خودم مادرم میدونم چقد پدر مادر صمیمانه و بی منت واسه بچشون مایه میذارن اونوقت الان داداشام بابامو ول کردن

شوهر منم خداییش خوبه ازاونورم ناراحتی کلیه داره میترسه بگیره

جی بگم ناراحتم فقط دوس دارم داد بزنم دلم خیلی پره

2740
اصلا نیاد خودم دخترمو برمیدارم میرم پیشش ازاونورم داداشام نه خودش میاد پیش بابام نه بجه هاشو میذارن ...

با همه سختی که گفتی،و حتی دلخوری که ازش داری،تنه اش نذار،یه دعا در حق شما کنه کافیه،الان به قول خودت محتاج کمک هست،و چشمش به دره،به خدا من مطمئنم خدا برات جبران میکنه.

با همه سختی که گفتی،و حتی دلخوری که ازش داری،تنه اش نذار،یه دعا در حق شما کنه کافیه،الان به قول خودت ...

من هیچوقت کوتاهی نمیکنم واسش

بااینکه یبارم از خونه پرتم کرد بیرون بخاطر اینکه نیومدم داییمو ببینم چون ازوقتی مادرم رفت خانواده مادرم ماروهم گذاشتن کنار منم ازقصد نرفتم دیدن داییم

بابامم بخاطر این موضوع رفتم میشش گفت پاشو کمشو بیرون نمیخوام بیای خونم

و خیلی چیزای دیگه

باز بااین حال بابامه

من هیچوقت کوتاهی نمیکنم واسش بااینکه یبارم از خونه پرتم کرد بیرون بخاطر اینکه نیومدم داییمو ببینم چ ...

میفهم چی میگی،من از 5سالگي بابام از دست دادم اون هم سریه دعوای فامیلی،باور میکنی که ما با اون خانواده رفت وآمد داریم دیگه خودت حساب کن چی میگم .

میفهم چی میگی،من از 5سالگي بابام از دست دادم اون هم سریه دعوای فامیلی،باور میکنی که ما با اون خانواد ...

خدا مادرتو واست حفظ کنه و باباتو بیامرزه

واسه شوهرم پیام فرستادم خوابه الان پاشد بخونه

خدا مادرتو واست حفظ کنه و باباتو بیامرزه واسه شوهرم پیام فرستادم خوابه الان پاشد بخونه

عزیزم ممنون خدا مادر شما رو هم بيامرزه،و پدرت رو حفظ کنه،ولی در این بین سیاست داشته باش،که همسرت هم ناراحت نشه.