2737
2734
عنوان

تپلی ها یه رژیم باحال گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 166188 بازدید | 794 پست
سلام  گرفتی رژیم رو؟؟؟

سلام عالی بودین من امروز خوندم و از پس فردا میگیرم باشگاهم میرم انید وارم منم کم کنم کلا همون ۹  کیلو اضافه دارم هرروز بیاین سر بزنیم اینجا گزارش بدیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم دو روزه این رژیمو شروع کردم امروزروز دوم هستم تا حالا که خوب پیش رفته وزنم ۶۵بود امروزناشتا وزن کردم ۶۴ شده بودم💪امیدوارم تا اخر رژیم حداقل برم زیر۶۰

من موفق میشم به وزن دلخواهم برسم💪💪💪🌹🌹
من تپل نیستم ولی لاغرها را دوست دارم وندی میدونی مشکل من چیه؟ هر وقت شروع به رژیم میکنم اش رشته نذری ...

وای تو نیمه دومی منی😍😂

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2731

اینا که مینویسم راهشو تا ته رفتم 

رژیم شما پر مواد سردیجات هستش. افرادی که طبع سرد دارن استعداد چاقی دارن. با خورد گرمیجاتت لاغر میشن. عزیزم اینهمه تخم مرغ خوردن بدنو پر مواد زائد میکنه

. کسی که رژیم میگیره باید روزی یه پیاله مغزیجات بخوره. چند شیخ کباب گوسفندی

وگرنه ریزش مو و خراب شدن پوست به دنبال داره اونم وحشتناک . اصلا رژیم تون اساسی نیست. یه تایپیک دارم درمورد درمان افسردگی

اونجا کلی خانم به من پیام دادن رژیم گرفتیم لاغر شدیم و آخرش رسید به افسردگی. واسه درمان افسردگی سالها باید زجر کشید چرا رژیم بی اصول میگیرید. از دادن سلامت به چه قیمت. 

واسه لاغر شدن درست خوردن و  ورزش خوبه

2738

سلام 9 سال از این تایپیک گذشته قدم 170 هستش من از عید امسال با کالری شماری کرفس از هشتاد رسیدم 73کیلو  حذف تنقلات خیلی بهم کمک کرد درکل اهل غذا نیستم هفته پیش عمل لوزه داشتم ففط بستنی خوردم دو کیلو کم کردم 

الان هیچی نمیتونم بخورم دکتر گفته تخم مرغ بخورم فقط سه روز اول  رژیم رو میگیرم میام گزارش میدم. 

سلام 9 سال از این تایپیک گذشته قدم 170 هستش من از عید امسال با کالری شماری کرفس از هشتاد رسیدم 73کیل ...

اومدم  گزارش بدم روز اول خوب بود اما روز دوم منی که عاشق تخم مرغ بودم عوقم گرفت ولش کردم رفتم سراغ همون کالری شماری سه روز نیم کیلو کم کردم 

@وندا۱۳سلام میای وندا جان گزارش بدی از شرایطت خیلی عالی بود استفاده کردم میخام شروع کنم از فردا میشه بگی کدوم رژیم اوکی تره اون نه روزه و سه روز تخم مرغ ….

یا اون هفته ای ؟؟؟

سلام سال نو مبارک من خیلی سر نمیزنم به سایت خوشحال شدم دیدم یه سری از تاپیکم استفاده کردن   

LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......