2752
2734
عنوان

در این صورت در چند ماه همه میمیریم🤔😥

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 22 پست
اونی ک باید بستری باشع رو نمیفرستن خونه جانم. چ اصراری داری اینو بگی خب؟  بله ظرفیت پزشکی محدو ...

شاید تا ۱۰ روز نفرستنش ولی بعد ک رسید ب ۳۰هزار تا چی؟؟؟

خودکارتان را گم کنید:خودکار ندارید/ خودکار نداشته باشید:نمینویسید/ ننویسید:نمی خوانید/نخوانید:موفق نمیشوید/ موفق نشوید:دیپلم نمیگیرید/ دیپلم نگیرید: کار ندارید/ کار نداشته باشید:پول ندارید/ پول نداشته باشید:غذا ندارید/ غذا نداشته باشید:لاغر میشوید/لاغر بشوید:زشت میشوید/زشت بشوید:عشق ندارید/ عشق نداشته باشید:ازدواج نمیکنید/ازدواج نکنید:بچه دار نمیشوید/ بچه دار نشوید:تنها میمانید/ تنها بمانید:افسرده میشوید/ افسرده بشوید:مریض میشوید/ مریض بشوید:میمیرید                                                خب مراقب خودکارتون باشید           
اونی ک باید بستری باشع رو نمیفرستن خونه جانم. چ اصراری داری اینو بگی خب؟  بله ظرفیت پزشکی محدو ...

بيماريش كم هم باشه در هرصورت طرف ناقله 

دوست همسرم گفت باجناقش كرونا گرفت فرستادن خونه گفتن خودت مواظب باش طرف چون چكش داشت برگشت ميخورد رفت كاراي بانكيشو رسيد اون به تنهايي ميتونه چندين نفر آلوده كرده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید تا ۱۰ روز نفرستنش ولی بعد ک رسید ب ۳۰هزار تا چی؟؟؟

خوب میشن دیگه

بمونن همه خونه این زنجیرع قط میشع

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بيماريش كم هم باشه در هرصورت طرف ناقله  دوست همسرم گفت باجناقش كرونا گرفت فرستادن خونه گف ...

من از ناقل بودن و نبودن هیچ حرفی نزدما

خونه باید قرنطینه باشن دیگه. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
عزیزم وقتی تو با بیمار درگیری معلومه ک میگیری😑😑😑 اونایی ک لباسشومیپوشن و ماسک ۱ متری میزنن میگیر ...

پدرزنه پسرعموم كرونا گرفت و بيماري زمينه اي هم داشت  فوت شد اما تو خانوادشون هيچكي نگرفت

خيليا دوروبرم ديدم اينجوري

همه كه شعور اجتماعي ندارن  صبر نميكنن دوره نقاهت كامل سپري بشه  اين يعني چرخه انتقال شيو ...

خوب باید اونکه خفیف داره چکارکنه؟

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
خوب باید اونکه خفیف داره چکارکنه؟

استراحت كنه درمان باشه چند روز هم مراعات كنه كامل دوره نقاهت بيماري سپري بشه من اصلا درباره دوره نقاهتش اطلاعي ندارم با پزشك مشورت كنه بعد بره تو جامعه

حداقل چندنفر ديگه رو گرفتار نكنه