2752
2734
عنوان

این کار آیا درسته

| مشاهده متن کامل بحث + 176 بازدید | 24 پست
بله دیدم ازین موارد چقدرم بدم میاد

تازه گاهی ام شلوار بچه رو میکشه پایین قربون صدقه میره

که من خیلی اذیت میشم وقتی تذکر میدم میگن تو خجالتی هستی و زیادی حساسی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تازه گاهی ام شلوار بچه رو میکشه پایین قربون صدقه میره که من خیلی اذیت میشم وقتی تذکر میدم میگن تو خ ...

من نمیتونم اونقد خوب باشم که........... هر کسی بتونه دوستم داشته باشه........ من منم......... من خودمو نمیتونم به خاطر.......... نظر بقیه عوض کنم......... پس من منم........ اگه اونی که تو میخای باشم............دیگه من نیستم........ 😏پس به سلامتی خودم که خاصم و خاص پسند.......... 
تازه گاهی ام شلوار بچه رو میکشه پایین قربون صدقه میره که من خیلی اذیت میشم وقتی تذکر میدم میگن تو خ ...

متاسفانه خانواده شوهرت کپی برابر اصل خانواده شوهر من هستن 

تازه بچمو از شیر گرفته بودم 

بچم خیلی حساس شده بود 

یهو دیدم عمش سینه هاشو بیرون اورد گفت ممه میخوای 

سرم داغ کرد بقران بچمم بغض کرد

میشه برای سلامتی مامانم و موفقیت دخترم  ی صلوات بفرستید 🥺🥺
متاسفانه خانواده شوهرت کپی برابر اصل خانواده شوهر من هستن  تازه بچمو از شیر گرفته بودم  ...

ابلفرض

من نمیتونم اونقد خوب باشم که........... هر کسی بتونه دوستم داشته باشه........ من منم......... من خودمو نمیتونم به خاطر.......... نظر بقیه عوض کنم......... پس من منم........ اگه اونی که تو میخای باشم............دیگه من نیستم........ 😏پس به سلامتی خودم که خاصم و خاص پسند.......... 
منم خیلی دیدم واقعا بدم میاد نمیدونم بعدا یکی با بچم همچین کاری بکنه باید چ واکنشی داشته باشم

از اول اول اول سفت بیا پیش خودت نگو بدشون میاد آیا

به خاطر بچه ات حتی تو جمع بگو خوشم نمیاد نکن