2737
2739
عنوان

کرم مرطوب کننده خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 24 پست

ممنون عزیز دلم

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه  فکر نکنم .ببینی میگی دست هشتاد ساله هست .پوست دستم همین حوری خشک بود. داغون شده .کیووی کرم ...

خوب دست منم مثل همون ۸۰ ساله ها شده از خشکی بیش از حد چروک افتاده ،بعضی شباهم از زخم کبود و قرمز میشه.من ب مواد شوینده حساسیت دارم این یکماه هم ک بشدت دست میشورم

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃
خوب دست منم مثل همون ۸۰ ساله ها شده از خشکی بیش از حد چروک افتاده ،بعضی شباهم از زخم کبود و قرمز میش ...

من مدام الکل سفید به دستم زدم .شاید ثمین الکل داشته باشه چون زدم دستم داره  میسوزه ولی صبح نرم و روشن میشه 

من مدام الکل سفید به دستم زدم .شاید ثمین الکل داشته باشه چون زدم دستم داره  میسوزه ولی صبح نرم ...

دخترم کوچیک بود یه مدل ثمین برای اگزماش زده بودم اره خوب بود

الکل داره ؟ پمپی؟

پمپیه ولی الکل نداره

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2740
چند مدل داره کدومش گلم

آلوئه ورا و هلو خیلی خوبه

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی