2733
2739
عنوان

وای از دست مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 126 پست
الان از مادرشوهرت بخواه یاالان بگیره یا یه وقت همین نزدیکی تعیین کن بگیره،،مگه پسر تو نوه اونا نیست ،،اخ چقدرحرص میدن ادم رو با این فرق گذاشتن هاشون،،،من برای فرق بین جاریها اونقدرناراحت نمیشم که برای فرق بین نوه ها میشم،،اخه بچه گناهش چیه عقده ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امسال برادر شوهرم رفت مالزی، مامانش جلو خودمون بهش گفت خودت را تو زحمت ننداز، اونم دو تا تیشرت آورد، خواهر شوهرم هم رفت ترکیه اونم همین کار را کرد،در حالی که ما هر جا میرفتیم کلا یه روز را میگذاشتیم واسه اینا همه چیز سوغات بخریم، حالا ما میخواستیم بریم شمال، خودش و دختر و پسرش دنبال ما راه افتادن، بعد با خنده میگه عوضش دیگه لازم نیست سوغات بخرید، منم حسابی لجم گرفت، گفتم نه این چه حرفیه دیگه دو تا تیشرت که این حرفا را نداره، دیگه هیچ نگفت
رب لا تذرنی فرداٌ و انت خیر الوارثین
خدایا دلم خیلی نی نی میخواهد خیلیییییییییییی
خدایا منو به آرزوی دلم برسون.
2731
برو تولد براشون پارچ و لیوان بگیر...یادتونه چقدر بچگی برا ما تولد میگرفتن اونوقت فامیل محترم برامون پارچ و لیوان میاوردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
روح از هر چه ساخته شده باشد، جنس روح من و او از یک جنس است...