2752
2734
خب کاسه خالی باشه یا اب رو المنت یا زیر المنت؟؟

سینی فرو میزارین رو پایینترین طبقه بعد رو سینی یه طرف فلزی خالی میزارین که اب جمع بشه تو اون چون اگه رو المنت یا سینی فر بریزه میسوزه و دود میکنه اگه بازم دود کرد تو ظرف خالیتون اب بریزین 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین اون درجه دومی المنت پایینو بالاس تو باید با توجه به چیزی که میزاری تو توستر درجه المنتو تنظیم ک ...

اهان باشه 

من همیشه المنت پایینو روشن میکنم وقتی کیک کامل پخت بعد بالایی رو روشن میکردم ولی تو همون ۲۰ دقیقه اول وقتی هنوز داخلش نپخته و شل بود زیرش میسوخت 

مجبور میشم خاموش میکنم یکم میگذره باز روشن میکننم

نمیدونم چرا خودش اتوماتیک خاموش نمیشه وقتی داغ شذ

اهان باشه  من همیشه المنت پایینو روشن میکنم وقتی کیک کامل پخت بعد بالایی رو روشن میکردم ولی تو ...

فک کنم اون سومی برا اتوماتش باشه یبار خالی تست کن ببین کار میکنه یا نه

بعد یه پیشنهاد یه قابلمه بزرگتر از قالب کیکت بزار رو گاز یه ظرف فلزی هم بزار توش قالبتو بزار توش بزارش رو گاز بهترین فره برا کیک وقتی کیکت پخت بزار تو توستر المنت بالارو روشن کن روشم برشته بشه

2731