2737
2739
عنوان

کار من بد بود؟ راستشو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی خوب کاری کردی . همسایه ما هم خیلی بده چند وقت پیش زدن شوهرمو ولی ماهم کاری نکردیم بخاطرشون داری ...

وا واقعا کتک زدن؟ بعد هیچ کاری نکردین. شما هم میزدی به درو دیوار و فحش دلت خنک بشه

برای براورده شدن حاجتم‌یک‌ صلوات مهمانم کن💜
https://141.ir/ این سایت برو من نگاه کردم بسته نبود

مرسی عشقم

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
اهمیت نده با اون صدای بلندی که تو گفتی ، اون نشنیده ، خودتو خسته کردی در ضمن وقتی میگه من نبودم ، ...

چه ایده جالبی. اره واقعا میگه من نوبدم . ول یمن تمرکزم رو از دست میدم فحش میده و میزنه به درو دیوار

وا واقعا کتک زدن؟ بعد هیچ کاری نکردین. شما هم میزدی به درو دیوار و فحش دلت خنک بشه

نه ما کاری نکردیم فقط زنگ زدیم 110 ولی پیگیر نشدیم چون شاهدی نداشتیم ولی زیر چشم شوهرم هنوزم کبوده خیلی ادمای شری هستن . همسایه های دیگه هم پشت اونانن کاری نمیشد کرد

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2738
چقدر عجیب پس‌این‌مسکن مهرها حتما دیوارهاشون مقوایه ولی بازم‌نباید صدا کلیک کردن بره  ببخشیدا و ...

صدای در سرویس و صدای سیفون هم میاد . اما دیوار اتاق نازکه. فکر کنم میخواستن بزرگتر باشه. خییییییییلی دیگه اتاق نازکه

اوایل ازدواج ما اپارتمان بودیم ی خانمه میومد میگفت چخبر خوبی هنگ میکردم چیمیگه وامیستاد نگاه میکرد میگفتم کاری دارین میگف نه همینجوری امدم😐

یا تو اساپسور میگف چند مدته ازدواج کردی چندسالته شوهرت چندسالسه که شوهرم میگفت تو خونه کلا اخلاق خوبی نشون نده خیلی بداخلاق بودیم کلا تا خونمونو عوض کردیم

من اصلا تایپ نمیکنم بخدا. ایمیل داشتم در حد 3تا کلیک همین

ب هرچی واکنش نشون نده بیییییییخیال با گوشیت اهنگ بذار 

اسپیکر کنار دیوار بذار پلی کن ولشون کن زیادی مرااعات کنی پررو میشن 

ب هرچی واکنش نشون نده بیییییییخیال با گوشیت اهنگ بذار  اسپیکر کنار دیوار بذار پلی کن ولشون کن ...

جدی؟ متاسفانه من خیل یدقت میکنم و حساسم. البته خب ساعت 2 نصفه شب بود منم بخدا سه تا کلیک رو ماوس کردم دیگه فحش و زدن به دیوار نداشت

جدی؟ متاسفانه من خیل یدقت میکنم و حساسم. البته خب ساعت 2 نصفه شب بود منم بخدا سه تا کلیک رو ماوس کرد ...

اصلا مهم نباشه واسط بذار بگن مهم ارامش و کارای خودته 

کسی حساسه باید تحمل کنه 

کاربدی نکردی

2706