2733
2734
بعضی ها لیاقت مادر شدن ندارن ...وقتی مادر میشی میبینی چه لذتی داره وقتی صدات میز نه ..وقتی از ته دل بفلت می کنه .. پسرم رو می برم مهد میخاد بره پایین دستمو میبوسه ...عشق منو همسرم رو به هم بیشتر کرده ...گاهی منو و شوهرم رو اشتی میده بچه 5 ساله

خدایا.. که دیده ای تو مرا و خریده ای تو مرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی ها فکر میکنن بچه دار میشن تا زندگی زناشوییه خودشون رو از رخوت در بیارن و زندگیشونو نجات بدن. شما چون اینجوری فکر میکنی و الان مشکلی نداری فک میکنی اوکی پس بچه نمی خوای. در صورتیکه ربطی نداره. شما اگه تو زندگیت مشکل داشته باشی 100 تا بچه هم بیاری باز مشکل داری واگرم مشکل نداری با اومدنه بچه مشکلی پیش نمیاد. من و شوهرم بعده 8 سال بچه دار شدیم. مشکلی نداشتیم با هم . کلی هم از زندگی لذت میبردیم اما بچه دار شدن اولش برامون ترسناک بود و اضطراب آور . مسئولیتاش و سایر سختی هاش. ولی مثله یک ما جراجویی باهاش رفتار کردیم و بچه دار شدیم. الان هم عشقمون بیشتر شده که کمتر نشده. مسافرتمون سره جاشه اما با شرایط خاص خودش. بچه یه نقطه مشترک عاشقانه دیگه شده تو زندگیمون. الان به پسرم حسی دارم که تو زندگیم نداشتم و حاضر نیستم با چیزی عوضش کنم و خدارو شکر میکنم که خدا منو در مسیری گذاشت که این حسه زیبا رو تجربه کنم. انقدر عاشقه پسرمم که اصلا مشکلاتشو نمیبینم . وقتی شیطونی میکنه دو دقیقه بعدش مغزم رفرش میشه و بیشتر از بیشتر عاشقش میشم.
بسم الله الرّحمن الرّحیم / یا الله یا الله یا الله یا ربّ یا ربّ یا ربّ یا حیّ یا حیّ یا حیّ یا ذالجلالِ والاکرام یا حیّ یا قیّوم اسئلُکَ باسمِکَ العَظیم ان ترزقنی وَلَدا" صالحا" طیّبا" برحمتِکَ یا ارحم الراحمین
بچه خیلی مهمه هر کی یه تعداد رو میپسنده بسته به توانایی هاش خودم دو تا دارم سومی رو هم میارم ان شالله کاری هم به نگاه زنان کوچه و خیابون ندارم که چی میخوان فکر کنن.خودم تو خانواده کم جمعیت بودم همش تنهایی و دل گرفتگی داشتم.
البته من خودم دوست دارم بچه پشت سر هم بیارم چون میخوام با همه سختیهاش با هم بزرگ شن.اگه یه وقت یه تفریحی رفتیم بچه هام همه در یه حد لذت ببرن نه که یکی شیر بخوره و دل درد باشه و اونای دیگه تو یه عالم دیگه باشن
ضمنا اینم بگم پسرم شیرخشکی بود خیلی لذیتم کرد و دست تنها بودم برای بچه دومم هم شب تنها بودم تو بیمارستان و تا به امروز خیلی تک و تنها بودم اینا رو گفتم بدونید از دلخوشی نمیگم خودم دستم به کاره
سلام دوستان همه نظرهارو خوندم خواستم حرف خودمم بگم خدا بعد از یک سال از ازدواجمون بهمون یه پسر داد تا هفت ماهگیش نفخ و یوبوست شدید داشت شب و روز نداشتم اما با صبر و تحمل همه چی درست شد از یازده ماهگی پسرم دوباره به مسافرتمون ادامه دادیم و علاقه من و همسرم به هم بیشتر شد الان پسرمونم مثل خودمون شده عاشق سفره فقط شیطونیای خودشو داره که اونم اگه بچه شیطونی نکنه سالم نیست تازه دلمون میخواد دومی رو هم بیاریم تا پسرم تنها نباشه نظر شخصی من میگه هر دوره ای مشکلات خاص خودشو داره و بچه داری سخته ولی اگه بچه نباشه به نظرتون تو زندگیتون مشکل دیگه ای نخواهید داشت؟ آیا تو زندگی مشترک فقط بچه مشکله و مشکلات دیگه وجود نداره؟آیا اگه بچه نباشه همه چی حله و شما خوشبخترین آدمای روی زمینید؟؟ آیا خود شما از هوا اومدید یا پدر و مادر شما هم زحمت کشیدن و بزرگتون کردن؟ همسر ادم اگه عشقش واقعی باشه با اومدن بچه علاقه اش به طرف مقابل بیشتر میشه نه کمتر ثمره زندگی مشترک بچه است اگه دقت کنید هیچکس صددرصدتو زندگیش خوش نیست و یه جاهایی به مشکل برمیخوره من نمیگم حتما بچه دار بشید من میگم به این فکر کنید که اگه به یه مشکلی برخوردید با یه لبخند بچه یا گفتن مامان و بابا همه چی از یاد آدم میره من میگم به این فکر کنید که وقتی سنتون بالا رفت و خدایی نکرده عزیزتون رو از دست دادید کی میخواد باعث دلگرمیتون بشه من میگم ما خودمونم بچه بودیم ما رو شیر دادن صدای گریه امون رو تحمل کردن و مریض شدیم تا صبح بالاسرمون بیدار موندن پ ی پی رو شستن یادمون باشه از هوا نیومدیم و پدرو مادرمون زحمت کشیدن اگه قرار بود پدرو مادر ماهم اینطور فکر کنن ماهم نباید الان میبودیم و جهان سوت و کور و بیرنگ و بیصدا و یکسری پیر که منتظر سفر آخرتشونن باشه به نظرتون همچین دنیایی جالبه؟ یا دنیایی که رنگارنگ باشه و شادی و گریه داشته باشه و ازهمه مهمتر امید به زندگی داشته باشه؟؟؟؟
پژوهشی در زمینه عدم تمایل به فرزند آوری توسط بنده در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در حال انجام است و از شما برای شرکت در این پژوهش ( مصاحبه به مدت 30 دقیقه) دعوت می کنم. شرایط: متاهل، ساکن تهران، عدم مشکل ناباروری، نداشتن فرزند، تصمیم دایمی و قطعی به نداشتن فرزند لازم به ذکر است که اطلاعات این مصاحبه کاملا محرمانه بوده و نام و مشخصات مصاحبه شوندگان به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. به شرکت کنندگان هدیه ای به رسم یادبود تقدیم می گردد. seahmadi@yahoo.com
پژوهشی در زمینه عدم تمایل به فرزند آوری توسط بنده در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در حال انجام است و از شما برای شرکت در این پژوهش ( مصاحبه به مدت 30 دقیقه) دعوت می کنم. شرایط: متاهل، ساکن تهران، عدم مشکل ناباروری، نداشتن فرزند، تصمیم دایمی و قطعی به نداشتن فرزند لازم به ذکر است که اطلاعات این مصاحبه کاملا محرمانه بوده و نام و مشخصات مصاحبه شوندگان به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. به شرکت کنندگان هدیه ای به رسم یادبود تقدیم می گردد.