2752
2734
سلام عزیزم چرا درمانتو به صورت جدی شروع نمیکنی؟ دکترا چی میگن؟خودت یا شوهرت مشکلتون چیه که باردار نمیشی؟ چرا برا آی یو آی یا ای وی اف یا میکرو اقدام نمیکنی................این همه روش هست اونوقت شما دست رو دست گذاشتی منم باردار نمیشم هم خودم و هم شوهرم یه مقدار مشکل داریم.........رویان میرم........ درکت میکنم گلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سه ساله دکتر میرم دارو میخورم عکس رنگی گرفتم دعا گرفتم طب سنتی رو امتحان کردم... الان چندماهه میخوام برم آی یو آی هر ماه دارو میخورم ولی روز تزریق یه مشکلی پیش میاد و نمیشه برم بیمارستان درد نیست؟؟؟؟؟ یه بار کیست داشتم و گفتن اگه هاش سی جی بزنی کیستها میترکن و کارت به بیمارستان میکشه.. یه بار آمپول که زدن مشکل داشت .. یه ماه مهمون راه دور داشتم و . . . تا آی یو آی هم نرم که نمیشه برم آی وی اف
2731
همه گفتن از روح مامانت بخواه که کمکت کنه نشد فکر کنم مامان گلم ازم ناراحته که کمکم نمیکنه... مامانی دوستت دارمممممممممم دلم برات تنگه.... کمک نمیخوام فقط منو ببخشششششششش برای همه ی کارایی که برات نکردم
قربونت برم عزیزم خدا مادرتو رحمت کنه...........مطمئن باش که ازت ناراحت نیست.................بازم ازش کمک بخواه نمیدونم تهرانی یا نه اگه میتونی برو رویان.............یا یه مرکز ناباروری تو شهر خودتون خیلیا تو رویان هستن که هیچکدوم مشکلی ندارن اما میان برا آی یو آی و نتیجه میگیرن ناامید نباش حتما حکمتی بوده که دفعه های پیش نشده بری آی یو ای من پارسال ای یو آی کردم ولی سقط شد...............خیلی غصه خورم..............همش میگفتم ای کاش منفی میشد یا یه چیزی پیش میومد نمیتونستم برم برا تزریق...........اما خوب خواست خدا این بود دیگه............... عزیز دلم وقتتو با دارو خوردن الکی به هدر نده.......برو یه کار اساسی بکن