2737
2739
عنوان

من باردارم و دیابت دارم خیلی نگرانم. قند ناشتا باید چند باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 14190 بازدید | 43 پست
اهان سرش سلامت دوست دارین چی باشه خودتون ؟  ببخشید واقعا ولی من خیلی توی جنسیت بچه و اسمش خیلی ...

خدا کنه بچم سالم و بدون مشکل دنیا بیاد بزرگ شه اصلا جنسیتش مهم نیس

خدا کنه بچم سالم و بدون مشکل دنیا بیاد بزرگ شه اصلا جنسیتش مهم نیس

ان شاالله که سالمه 

نگران نباش 

خدا حفظتون کنه براش 

خدایا ! اینجا و این جوری زندگی کردن ⏳تو سلیقه من نیست 😒یه فکری بکن ....!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه جا خوندم دیابت تا هفته دهم اگه کنترل نشه واسه جنین خیلی خطرناکه😭😭😭

نه عزيزم نگران نباش منم به دكترم گفتم واسه بچم اتفاقي نيفتاده باشه گفت نه جنين فعلا داخل يه پوسته شبيه تخم مرغ واز اون تغذيه ميكنه من دوماهم بود رفتم اولم رژيم داد رعايت كنم بعد دارو من غذام كم شده بود ميوه نميتونستم بخورم الان رژيمم ميفرستم همه چي قند داشت واس همين بيشتر مغز بادوم گردو اينا ميخوردم پسته ام چون گرون بود كم اونم ميدادم بچه اوليم 😁بعد سير نميشدم دكترم گفت بيسكويت بدون قند كامور بخور ميوامم همش خيار و گوجه بود گاهي مثلن يه سيبو ٤قسمت ميكردم در طول روز يه قسمتشو ميخوردم

2731
نه عزيزم نگران نباش منم به دكترم گفتم واسه بچم اتفاقي نيفتاده باشه گفت نه جنين فعلا داخل يه پوسته شب ...

مرسی عزیزم منم ازین ببعد رعایت میکنم. الهی کوفتم بشه هر چی خوردم. بخدا این مدت هر کاری میکردم سیر نمی‌شدم 

قند ناشتا آزمایشگاه 113 بود با دستگاه خونگی البته وسطای شب یچیزی میخورم 130  تقریبا یا 110 100 ...

من ناشتام١٥٠اينا بود مراعات كردم شد١٣٥بعد انسولين داد نرمال شدم در ضمن استرس و حرص وجوشم روي قند بي تاثير نيست دكتر هميشه به من ميگفت منم همش تو نت بودم همشم مطالب بد ميخوندم تا مرز سكته ام رفتم اصلن نخون به حرف دكترت باش انشالله بسلامتي وخوشي زايمان كني خيلي هاي ديگه ام اومدن وزايمان كردن ديابت داشتن ولي بچشون سلامت بود

2740
مرسی عزیزم منم ازین ببعد رعایت میکنم. الهی کوفتم بشه هر چی خوردم. بخدا این مدت هر کاری میکردم سیر نم ...

نوش جونت نگو اينجوري منم سير نميشدم با خيار و گوجه و مغز وبيسكويت خودمو سير ميكردم.خيليم چاق ام 😂😂تو بارداري از بس مراعات كردم ده كيلو كم كردم بعد زايمان انگار از قحطي برگشتم خودمو خفه كردم برگشت😂😭

سلام استارتر.

مزاحم شدم. من الان حامله ام و ماه دومم. الان قندم بالاس. خیلی نگرانم. خواستم ببینم شما زایمان کردین بسلامتی؟ چطوری مراعات کردی؟ 

کاش هیچ کس در جهان بی خانمان نبود.کاش آدمها حیوانات رو اذیت نمیکردن.
بلي من كلا ديابت داشتم از قبل و دارم😞تو بارداريمم ناشتا دكترم گفت زير٩٠و يك ساعت بعدزير ١٤٠و دوساعت ...

سلام عزیزم ببخشید میشه بگید چه کارهایی انجام میدادین 

منم روزی یدونه قرص متفورمین میخورم ناشتا و دوساعت بعد هر وعده غذایی زیر ۹۵ هستن.خیلی میترسم سر بچه گنده بشه😢راسته میگن گنده میشه؟

سلام عزیزم ببخشید میشه بگید چه کارهایی انجام میدادین  منم روزی یدونه قرص متفورمین میخورم ناشتا ...

اصلن قرص نخوردم در بارداری انسولین داد دکتر رژیم رعایت میکردم با اینکه خیلی گرسنمم میشد رعایت میکردم ومغزیجات میخوردم کار خاصی نمیکردم 

اصلن قرص نخوردم در بارداری انسولین داد دکتر رژیم رعایت میکردم با اینکه خیلی گرسنمم میشد رعایت میکردم ...

سلام عزیزم ببخشید خیلی مراعات میخاد توی بارداری؟؟؟اگه قند بره بالای ۲۰۰ ولی زود با انسولین بیاریش پایین اتفاقی میفته؟؟؟منم قند دارم و میخام ازدواج کنم ولی خیلی نگرانم

بلي من كلا ديابت داشتم از قبل و دارم😞تو بارداريمم ناشتا دكترم گفت زير٩٠و يك ساعت بعدزير ١٤٠و دوساعت ...

سلام عزیزم امیدوارم انلاین بشی جوابمو بدی منم مثل شما قبل بارداری دیابت داشتم الان ۱۲هفته ام ولی قند ناشتام زیر۹۰بره حالم بد میشه بارهاشده از خواب پاشدم حالم بد بوده قندم۸۵ الی۶۵ بوده ۱و۲ساعت بعد غذام زیر ۲۰۰هست ولی ناشتام نمیشه چیکار کنم

این۵امین کاربریمه 😉