2733
2739
عنوان

پسرم دیونم کرده ازبس گریه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 29 پست

عزیزم همه ماها این دوران رو گذروندیم شما یکم تو اداب غذا خوردنتون رعایت کنید غذاهای نفاخ نخورید شیرو ماست رو محدود کن ‌،تو چاییت از دارچین و زیره و عرق نعنا استفاده کن و اگ هم شیر خشک میدی حتماا شیرشو عوض کن ،نگران نباش این روزا خییلللییی سریع میگذره من خودمم تک ووتنها یودم اصلا کمک نداشتم و شهر عریب بودم درک میکنم ادم کم میاره ولی میگذره 

درخت کوچک من به باد عاشق بود کجاست خانه باد!؟ 
اروغشو خوب بلدی بگیری...وقتی شیر بهش میدی یا میخابه باید تو زاویه ۳۰ درجه باشه.....شاید دارخ بویی از ...

اصلا بخاطر اینکه دل درد نشه هیچی نمیخورم  خدایی فقط ی وعده غذایی میخورم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه جوری شدم که دلم میخاد بزنمش ولی نمیشه دلم میسوزه براش

دل درد داره و رفلاکس زیرش بابش بزار شیب دار بخواب ،برای دل درد هم واسش آواز بخون یکم خوب میشه ولی تا پایان 4 ماهگی ادامه داره

مادرشوهرم ب حساب خودش اومده خونه ما ازشهرستان ک بچمو نگه داره الان خود خاکبرسرش رفته خونه جاریش چن ش ...

پس خسته ای، درست میشه یکم بزرگتر بشه هم اروم تر میشه هم شما کاربلدتر. هیچکی مادر نمیشه کاش اون میومد پیشت 

چنان دل كندم از دنيا كه شكلم شكل تنهایی است.
2731

بالاسرش قرآن گذاشتی....عزیرم شاید گوششه....اروم گوسسو ماساژ بده یا یه دستمال رو شوفاژ بذار کقتی گرم شد دست خودت نمیسوزند فقط گرم بذار رو گوشش اگر دیدی حس خوبی داره واسش اینکارو کن ..براش تیت الکرسی بخون

به خودت برس غذای مقوی بخور شاید اصلت شیرت سیرش نمیکنه ،قلم گوسفندی بگیر بزار بجوشه تو غذا بخور سوپ درست کن،حلوا وخیلییی چیزای دیگ گشنمه نمون اصلا ،جیگر بگیر رو گاز کباب کن غذاهای ساده بخور ولی مقوی 

درخت کوچک من به باد عاشق بود کجاست خانه باد!؟ 
2738
۱۹

الهی بگردم

منم بچه اولم خییییییلی از بی خوابی اذیت شدم. 

بعدا دلم برا بچم میسوخت که نخوابیدن انقدر هم ارزش ناراحتی نداره.

حتما از هر کس میتونی کمک بگیر کسر خوابت رو جبران کن.

کار خونه و آشپزی و... به مهمی رسیدگی به خودت و بچت نیست.نرسیدی بی خیالش شو

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

مطمئنی خوب سیرمیشه؟

شیرخشک کنارشیر خودت بده بادگلوشو بگیر وبه پهلو بخوابوونش و پستونکم نیازبود بهش بده ، ببین میخوابه یانه!!

منم بچه هام دوسه روزاول که شیرم کم بود خواب درست نمیکردن

منم بچم خیلی بی قرار بود بهش پستونک بده اگه بگیره خیلی خوبه 

این روزا میگذره تو رو خدا قوی باش 

یه مادر شاد و جون هستی 

نذار خدای نکرده این بیخوابی ها باعث افسردگی بشه 

شاد باش حتی اگه بقیه اذیتت میکنن 

کاش از مادر خواهری کمک بخوای میدونم خسته ای 

بهشت زیر پاته مامان جون

منم اینطوری بود پسرم اصلا شبا نمیخوابید با اینکه شیرم زیاد بود اما دلشو نمیگرفت شیرخشک ک دادم درست شد شبا بهش کمکی میدادم خودمونجات دام 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

استارتر شاید سیر نمیشه. شیر من کافی نبود بچم یه نیم ساعت خواب راحت نداشت از وقتی شیر خشکم بهش دادم خیلی آروم شد. فقط شیر خودتو میدی؟

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
۱۹

ای جانم 😍

بچه خواهر منم اینجوری بود تا بکسالگی دیوونه ش کرد تا از شیر گرفتش خوب شد گفتن شیر مادر بهش نساخته  نوزادی که بچه ها اینقدر میخوابن این فقط 5 دقیقه میخوابید بقیه ش گریه هوار اینقدر گریه کرده بود صداش گرفته بود 

خدایا مواظب 
2706