2737
2734
به نظر من تواین وضعیت هیجا نری بهتره 😓😔 وضعیت شیراز اصلا خوب نیس هیچکیم تو شهر نیس

همين ك برم يا همون روز يا روز بعد برميگردم 

ولى بايد برم واس همون ميگم با هواپيما برم بهتره 

😔سهم من ازتو فقط خاطره هايت شد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم والا. خب چرا فک میکنی نمیتونی بری؟ جدا از بحث ویروس

اخه فكر كردم چون متاهلم شايد نشع با دوستم ميخاييم دوتايى بريم واس همون پرسيدم ميتونم يا ن 

2731
همين ك برم يا همون روز يا روز بعد برميگردم  ولى بايد برم واس همون ميگم با هواپيما برم بهتره&nb ...

ازما گفتن بود خود دانی ولی باید خیلی رعایت کنی الان همه جا الودس من که 10روزه از خونه بیرون نرفتم

اخه فكر كردم چون متاهلم شايد نشع با دوستم ميخاييم دوتايى بريم واس همون پرسيدم ميتونم يا ن 

اره بابا. از کشور ک نمیخوای خارج شی

من همیشه تنها میرم هوایی 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740
ازما گفتن بود خود دانی ولی باید خیلی رعایت کنی الان همه جا الودس من که 10روزه از خونه بیرون نرفتم

باز اتوبوس و قطار ك بهتره حداقل دوساعته ميرسم لازم نيس از دستشويى عمومى اينا استفاده كنه ادم 

شهر شما ك الان كرونا داره خاهر 

بیشتر میشه

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟