2733
2739
عنوان

بچه ها شما خریداتو صد عفونی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 83 پست
میدونی آمار کشته های تصادفات چقدددددددررررررررررهه؟ خیلی خیلی زیاد... هزاران برابر... از ماشینم همین ...

نه کلا از بچگی هم استرس بیماری داشتم یعنی با کوچیکترین چیزی تو خودم دنبال یه مریضی سخت میگشتم .حال منو فقط اونایی که روانشون مشوشه میفهمن هرچقد دلداری میدم به خودم انگار نه انگار رفته تو ناخوداگاهم

کاربر سال ۹۴ بودم بنزین لعنتی کاربریمو اتیش زد😨😨😨🤒🤒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای باردار بودن و با این مریضی چقد سخته من حالا بچه ندارم‌ اما چندروزه استرس شدید دارم کلا ریختم بهم ...

منم باردارم كلي استرس بهم وارد ميشه كاش حداقل ادارات تعطيل كنن شوهرامون نرن سركار 

من دائما درحال ضدعفوني با وايتكسم و برامم ضرر داره 

خسته شدم 

2731
منم باردارم كلي استرس بهم وارد ميشه كاش حداقل ادارات تعطيل كنن شوهرامون نرن سركار  من دائما در ...

شوهر من کارش ازاده تعطیلی فرقی نداره😭

کاربر سال ۹۴ بودم بنزین لعنتی کاربریمو اتیش زد😨😨😨🤒🤒
2738
نه کلا از بچگی هم استرس بیماری داشتم یعنی با کوچیکترین چیزی تو خودم دنبال یه مریضی سخت میگشتم .حال م ...

شما اصلا اخبار رو نگاه نکن گلم.. شرایط هرکس با بقیه فرق میکنه.. حتی اینجا یا هر جایی تو فضای مجازی هم اخبار بیماری رو دنبال نکن...

راستش به نظرم مسئولا موندن با ما چیکار کنن ... میگن مهم نیست مردم میرن مسافرت تفریحی... میگن مهمه همه مریضی اعصاب می گیرن... الان تو یه تاپیک دیگه بحث اینو میخوندم که خواهرش از ترس  تو خونه راهش نداده تازه بیچاره مریض هم نیست..