2737
2739
عنوان

پسرم مریض شده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 22 پست
بخور بذار تو اتاقش خیلی بهتر میشه به دونه بده بخوره برای گلوش گلودردو از کجا فهمیدی؟ سرفه و آبریزش ...

اره داره دندون در میاره

گلوش قرمز شده

داشتتم بهش دارو میدادم متوجه شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره داره دندون در میاره گلوش قرمز شده داشتتم بهش دارو میدادم متوجه شدم

بعضی بچه ها موقع دندون آبریزش بینی و سرفه دارن

ممکنه رلیلش همون باشه

به دونه بده بخوره بهتر میشه 

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2731
من این ماه نرفتم بهداشت از ترس😥

منم نمیخوام برم ولی شوهرم میگه چیزی نیس😐😐😐

حالا صبح همون روز میزنگم بهداشت ببینم واجبه یا ن.. 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
بعضی بچه ها موقع دندون آبریزش بینی و سرفه دارن ممکنه رلیلش همون باشه به دونه بده بخوره بهتر میشه&n ...

حالا میرم داروخونه هم براش دارو سرماخوردگی میگیرم اگه تا دوسه روز دیگه بهتر نشد میبرمش متخصص

نمیدونم بخدا دیوونه شدم خودمم دلم نیس برم،چون گفتن مثل این ک یه آزمایش خونم داره.... واسه همین موندم ...

آزمایش خون رو  برا پسر مم گفتن ۶ ماهگی که انجام بدم از دکتر پسرم پرسیدم دکترش گفت نیاز نیست تا ۱ سالگی منم انجام ندادم 

خدایا شکرت 
2740