2737
2734
از ۷۰دیگه بیشتر نمیشه ک؟؟ درمانگاس آزمایشگاه داره

فوقش ۷۰ باشه

منم درمانگاه که ازمایشگاه داشت,ازمایش دادم۲۵ شد.

تبریز هستم من,شاید شهر به شهر فرق داشته باشه

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جواب معمولا چقد طول میکشه؟؟

یکی دو ساعت بعدش

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  
بدون نسخه هم مگه ازمایش میگیرن؟

آره بابا ،من میرم میگم اومدم آزمایش بتا hcg بدم ،میگه نسخه دارید ؟ میگم نه ،میگه اسم و فامیلت را بگو بزنم سیستم و میرم صندوق حساب میکنم ،به همین راحتی

خدایا شکرت