2733
2734
عنوان

جنسیت نی نیم و نظر مادر شوهرم .....

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 26 پست

توتوچقدساده اي.مگه مادرشوهرکيه که بهش اماربدي.والله من تامادرشوهرم زنک نزنه بهش نميزنگم.منم يه پسردارم ميگفت يه برادروخاهرديگه براش بيارتنهانباسه هي ميگفت.منم گفتم توخرجشوميدي.ديگه ساکت شدازاون موقع کاري نداره

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
شما چه ساده اي كه قاطي بازي مادرشوهرت شدي. بايد عاقل ميبودي و حتي حالا هم كه پسر دار هم شدي جور ...

برا من فرق نداره فقط چون مادرم خیلی براش مهم بود اون هفت تا نوه داره هفت تاش دختره حالا هشتمی پسر شده فقط برا این یه کوچولو دوس داشتم و اونم تا قبل بازداریم همش میگف پسر الان اینجوری گف شوکه شدم

خدایا مواظب فرزندانم باش نفس من به نفسهای اونا بنده..خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما انگار براي مادرشوهرت ميخواي بچه بياري. اصلا بهش زنگ نميزدي تا وقتي خودش بپرسه بعد ميگفتي 

شوهرم گفت بهش بگو میدونستن رفتم سونو

2731

این جریان ۱۸هفته بود .. ۲۸هفته رفتم سونو .. ب شوهرم الکی گفتم جنسیت اشتبا بود گفت دختره .. برا مادرش گفت مادرش خیلی خندید گفت دختر پسر فرق نداره فقط دلم برا خودش میسوزه ک میگفت مادرم نوه پسر نداره

بعد فرداشبش رفتیم خونه پدر شوهرم پرسیدن چطور اشتباه شده .. گفتم ک چون جفتم جلو بود جنسیت ۱۸هفته رو اشتباه گفتن ..هیچ مادر شوهرم زیاد عکس العمل نشون نداد اما گفتم شوخی کردم جنسیتشو تا ب دنیا نیاد خودمم نمیدونم ب دکتر گفتم نگه برام .. پدرشوهرم خیلی مهربونتره گفت اگر پسر باشه ۵۰۰هزار بهت میدم مادرشوهرم قورتش داد ک ۵۰۰تومنت کجا بود ـ. با اینک وضشون خوبه و ما دستمون خالیه

بچه هاشوهرم خیلی ب خانوادش وابسته هست روزی دوبارم میشه بره خونشون همه کارای خانوادش با شوهرمه هر اتفاقی خونمون بیفته اونا میدونن واگرن نباید زنگش میزدم

تو که خوبی دوست من حامله شد ،نی نی پسر بود ب مادرشوهرش گفت دختره واسه شوخی ،مادر شوهره گفتخ بود وای ما خونواده ای هستیم اصلا از دختر خوشمون نمیاد

بعد دوستم خندیده گفته نه پسره، مادرشوهره گفته

ای بابا دختر که بهتره حداقل فردا پس فردا میتونی بری خونه اش!!!

تو که خوبی دوست من حامله شد ،نی نی پسر بود ب مادرشوهرش گفت دختره واسه شوخی ،مادر شوهره گفتخ بود وای ...

اوف از دست این مادر شوهرا .. مادر شوهر من مثلا مهربونه بقول همه بهترین مادرشوهره انتظار این برخوردو نداشتم 

اوف از دست این مادر شوهرا .. مادر شوهر من مثلا مهربونه بقول همه بهترین مادرشوهره انتظار این برخوردو ...

من خیلی براش کارمیکردم یه سالی دوسالی هست ک مثلا قبلا کار نمیکنم چون فهمیدم وظیفه عروس کلفتی نیست شاید برای اینه ک تغییر کرده