2737
2734
عنوان

خانمایی که ب طب سنتی عمل میکنید و بجای دستمال توالت دستمال پارچه ای

| مشاهده متن کامل بحث + 5560 بازدید | 24 پست
یعنی پارچه میزاری پریود شدنی؟

آره دیگه        قبلاً یعنی چند سال پیش عفونت شدید داشتم خارش و. ......

از وقتی پارچه نخی میندازم   خوب شدم  7 ساله خوشبختانه نه عفونت نه ترشح    نه بوی بد. ....

البته اونی که شما فکر میکنید نیست    نوار رو یه دقیقه آدم عوض میکنه میندازه دور   

ولی پارچه بهداشت بیشتری نیاز داره و دردسرش بیشتره

فکر کن همیشه دستکش بپوشی تو طشت مخصوص با آب داغ و صابون      تازه واسه آب آبکشیش چند قطره بتادین تو آب میریزم 10 دقیقه بمونه     روبند جلو آفتاب میندازم     سپس اتو تو پلاستیک فریزر

قبل استفاده هم دوباره اتو

واسه همین وقتی مسافرتم یا مهمون چند روزه دارم   موقع  پریودمه قرص میخورم بیفته عقب

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من مدت زیادیه از دستمال پارچه ای استفاده میکنم یه ملافه سفید داشتم از اون چندتا پارچه درآوردم 

میرم دستشویی با خودم میبرم خشک میکنم بعدشم آب میزنم و بیرون روی شوفاژ میندازم چون آفتاب ندارم هیچ آلودگی هم نمیخوره واقعا راحت شدم

دستمال کاغذیا خودشون عامل عفونتن 

به اثر صلوات هاتون اعتقاد دارم 😊برام یه دونه صلوات میفرستید خدا فرشته کوچولو بذاره تو دلم؟ 
فقط آب میزنیذ موقع شستشوی پارچه؟

آره فقط آب چون چیز خاصی نیست که 

مگر اینکه مثلا قبل پریود لکه بینی باشه 

به اثر صلوات هاتون اعتقاد دارم 😊برام یه دونه صلوات میفرستید خدا فرشته کوچولو بذاره تو دلم؟ 

به نظر من طب سنتی این نیست که در زمان های قدیم بمونیم . البته خودم طرفدار طب سنتی هستم ولی بالاخره بشر این همه تلاش کرده و دستمال کاغذی و نواربهداشتی درست کرده که اگه از مواد اولیه خوب و بهداشتی باشه نیازی نیس خودمو این همه به دردسر بندازم . خوب پارچه نخی از پنبه هست. نوار بهداشتی و دستمال کاغذی هم تا اونجایی که می دونم از پنبه یا چیز گیاهی شبیهشه .

فقط باید دقت بشه که از یه مارک دستمال کاغذی و نوار بهداشتی تهیه بشه که موقع آب زدن خرده ریزه نده. 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2738
آره مسئله همین شستنشه  ، جاری من چند ساله استفاده میکنه و خیلی راضیه میگفتش ی زمانی ی دارویی ...

سلام.میشه لطفا اسم قرصشو از جاریتون بپرسین بهم بگیم.من خیلی عفونت دارم.میخوام رحمم پاکسازی بشه.

ممنون❤